Neler Yeni

Malum forumda 10 yıl ban yedim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Simon Riley
Arkadaşlar malum yerde "moderatör günlüğü" adında bir başlık vardı ve orada da bir konu vardı "Moderatörler ne yapar?" diye bende şunları yazdım. "Mesela onlara kötü söz edince (kötü söz diyince aklınıza küfür gelmesin) size 3 ay ban atarlar. ki yemişliğimde var" ve bana trollükten 10 yıl ban attılar :D Ek olarak kendimi savunma hakkımıda kullanmamam için rapor ve bilet açma butonuna da 3 yıl engel banı attılar.
Valla orası ayrı bir tımarhane ya. Yöneticilerden birisi bana "Karşınızda babanızın uşağı yok." dedi bende bunu 3 kez raporladım ve ona rağmen oluşturduğum raporlar hep red yedi. Size bir tavsiye verim oranın kitlesi fazla diye ve açtığınız konular daha hızlı çözülür diye malum forumdan hesap oluşturmayın (10 kişiden 6 sı velet orada) buradaki kitle daha bilgili ve en azından velet yok. Birde ek olarak orada birisi mesela ubuntu linux hakkında konu açıyor ama cevap olarak "neden ubuntu kurdunuz, arch linux daha iyi, mint başlangıç için en iyisi" diye konudan bağımsız cevapta yazıyor ve bu forumda böyle saçmalıklarda yok.
Herkese merhaba ben Ghost namıdiğer "Negative Sir". Bende artık buradayım. Konulara bol mesajlı, eğlenceli ve mantık kokan cevap yazmaya bende varım.
Screenshot from 2024-04-25 00-11-38.png

ChristianSerratos

80+ Bronze
(10 kişiden 6 sı velet orada) buradaki kitle daha bilgili ve en azından velet yok. Kısmına katılmıyorum daha bilgisiz ve daha çok velet var burada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Simon Riley
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
(10 kişiden 6 sı velet orada) buradaki kitle daha bilgili ve en azından velet yok. Kısmına katılmıyorum daha bilgisiz ve daha çok velet var burada.
benim bakış açım öyle değil hocam bilgisayarıma linux kurdum ve birçok hatanın sonucunu burada çözdüm. malum foruma girmedim bile (sadece şimdi girdim o da ss almak için)

burak9956

80+ Bronze
İmza kaşe mühür. Özellikle konu dışı kısmında gülmekten kırılıyorum, hayır komik olduğu için değil saçmalıktan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Simon Riley
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
malum forumada neden girmedim örnek veriyorum ubuntu kurulumunda acpi error almış konu sahibi ama daha windowstan linuxa yeni geçen ve kendisine kernel ne desem böm böm bakacak birisi arch linux u neden kurmadın gibi cevaplar yazıyor.

Hanaz

80+ Silver
+toxic de var kanka kendi fakesinden kendine hikaye uyduranmı dersin kendini popüler etmek için ddosu ben attımmı dersin vsvsvs

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar malum yerde "moderatör günlüğü" adında bir başlık vardı ve orada da bir konu vardı "Moderatörler ne yapar?" diye bende şunları yazdım. "Mesela onlara kötü söz edince (kötü söz diyince aklınıza küfür gelmesin) size 3 ay ban atarlar. ki yemişliğimde var" ve bana trollükten 10 yıl ban attılar :D Ek olarak kendimi savunma hakkımıda kullanmamam için rapor ve bilet açma butonuna da 3 yıl engel banı attılar.
Valla orası ayrı bir tımarhane ya. Yöneticilerden birisi bana "Karşınızda babanızın uşağı yok." dedi bende bunu 3 kez raporladım ve ona rağmen oluşturduğum raporlar hep red yedi. Size bir tavsiye verim oranın kitlesi fazla diye ve açtığınız konular daha hızlı çözülür diye malum forumdan hesap oluşturmayın (10 kişiden 6 sı velet orada) buradaki kitle daha bilgili ve en azından velet yok. Birde ek olarak orada birisi mesela ubuntu linux hakkında konu açıyor ama cevap olarak "neden ubuntu kurdunuz, arch linux daha iyi, mint başlangıç için en iyisi" diye konudan bağımsız cevapta yazıyor ve bu forumda böyle saçmalıklarda yok.
Herkese merhaba ben Ghost namıdiğer "Negative Sir". Bende artık buradayım. Konulara bol mesajlı, eğlenceli ve mantık kokan cevap yazmaya bende varım.Alıntıyı görüntüle
yuvaya hoşgeldin :kekw: :kekw:

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,047
Üyeler
147,822
Son üye
Mynaneiscafer