Neler Yeni

💀 MARKALAR BİZİ KAZIKLIYOR MU? MESUT ÇEVİK 💀

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,499
İsim
Deniz Bey
Para için her şeyi derler neynesin fiyatları kendileri bedavaya kullanıyor nasılsa alayı bu kafada zaten

ridvan k

80+ Bronze

Mesut abinin takipçisiyim kendisini severim fakat bu videodaki konuda kendisine hiç katılmıyorum, izlemek istemeyenlere özet geçeyim adam videoda firmaları savunuyor 599 dolar'lık ekran kartı TR de 1000 dolar olması normal diyor ve nedenlerini anlatıyor, aracı firmalar banka komisyonları vs bir çok örnek vermiş.
Söylediği şeyler doğru olsa bile ben satıcı firmaların kesinlikle kurnazlık yaptığını düşünüyorum, madem bu kadar aracı firma var bizde onların parasını ödüyoruz ozaman gidip direkt yurtdısından alalım kardeşim nedir bu saçmalık. Tavsiye edilen fiyatın 2 katını ödemek zorundamıyım ben. Cesaret isteyen video çekmiş fakat sponsor kaybetmemek için tüketiciyi savunmuyor satıcıları koruyor 5 dk izleyin uslupdan anlarsınız.
O kadar sinirlendim ki bir abdullaĥın videosuna bak birde şu primcinin videosuna bak adam satıcıları gunahsız çikarmak icin bin takla atmış
Neyse dayanamadım abonelikten ciktım

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,509
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey

Mesut abinin takipçisiyim kendisini severim fakat bu videodaki konuda kendisine hiç katılmıyorum, izlemek istemeyenlere özet geçeyim adam videoda firmaları savunuyor 599 dolar'lık ekran kartı TR de 1000 dolar olması normal diyor ve nedenlerini anlatıyor, aracı firmalar banka komisyonları vs bir çok örnek vermiş.
Söylediği şeyler doğru olsa bile ben satıcı firmaların kesinlikle kurnazlık yaptığını düşünüyorum, madem bu kadar aracı firma var bizde onların parasını ödüyoruz ozaman gidip direkt yurtdısından alalım kardeşim nedir bu saçmalık. Tavsiye edilen fiyatın 2 katını ödemek zorundamıyım ben. Cesaret isteyen video çekmiş fakat sponsor kaybetmemek için tüketiciyi savunmuyor satıcıları koruyor 5 dk izleyin uslupdan anlarsınız.
bu mesut cevik zaten para alip reklam yapan birisi.

Perze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
ibrahim özcan
acaba hangi sponsoru dedi böyle bir video çek yoksa sponsorluğu iptal ederiz diye :ROFLMAO: çünkü aklı başında hiçbir teknoloji influencerı böyle video çekmez.

Son düzenleme:

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
Yahu tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden satılmalı bu cihazlar. Hala kendi adına yurt dışından alsan gümrük cart curt diyenler var ne kadar bilgi kirliliği var. Adamlar bir gemi konteynır gettitiriyor senin bir ürün için ödediğin vergiyle adamın ki bir mi tutuluyor sanıyorsun. Ayrıca tavsiye edilen satış fiyatı için bu markaların türkiyede ofis açmaları gerekiyor. Böyle bir ofis var mı bu konuda bilgim yok. Eğer yoksa tavsiye edilen fiyat etiketinin üzerinde fiyatlsr görmemiz normal. Videoyu izlemedim ama düz mantıkla satıcıları savunmamıştır umarım.

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,133
İsim
Ensar

Mesut Çevik'i takip ediyorum, özellikle GG programının (Can Sungur ile yaptığı program) sıkı bir takipçisiyim ama bu videoya katılmıyorum.

Top Bottom