Neler Yeni

🔥🔥Marvel's Spider-Man Miles Morales Kırıldı!!

OnurCiftci26

80+ Bronze
Marvel's Spider-Man Miles Morales dün çıkmıştı ve aynı gün kırıldı zaten koruması da yok. Torrent sitelerine düşmüş durumda.
Şu an indiriyorum hız da gayet iyi diyebiliriz normalde 10 mb/s ile indiriyordum.

Untitled.png

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,010
İsim
Diyarhan
Ahahaha ayıp lan az yer verinde indirelim 😄

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Marvel's Spider-Man Miles Morales dün çıkmıştı ve aynı gün kırıldı zaten koruması da yok. Torrent sitelerine düşmüş durumda.
Şu an indiriyorum ama çok yoğunluk olduğu için çok çok yavaş iniyor. İndirecek olanlar birkaç gün beklesinler yoğunluk geçtikten sonra indirmek daha mantıklı duruyor.

Alıntıyı görüntüle
hah bende bu konunun açılmasını bekliyordum nasıl indirebilirim diye sorcaktım knk sen nerden indirdin ve virüs vs olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,010
İsim
Diyarhan
Fitgirl e düştü mğ

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Ali Batmaz
hah bende bu konunun açılmasını bekliyordum nasıl indirebilirim diye sorcaktım knk sen nerden indirdin ve virüs vs olur mu
virüs olabilir tabiiki virüs istemiyorsan itemsatış gibi sitelerden steam hesabı alabilirsin 30tlye

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,044
İsim
Berk
Sony hak ediyor yapacak bir şey yok ilk oyunu tam fiyattan aldık hadi pc geliyor remastered cart curt ikinci oyun için ne ilk oyun sahiplerine özel bir bundle yaptılar ne başka bir şey. Zaten konsola özel çıkmış eski bir oyun, DLC oyun zaten asset değiştirip hikaye yazıyorlar korsan indirmicem indirim beklerim ama indiren indirsin hak ediyor sony

Top Bottom