Neler Yeni

Masaüstü mü laptop mu

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Yazılım okumak istiyorum lise son sınıfım ve çok büyük ihtimalle mezuna kalıcam sizce hangisini tercih etmeliyim masaüstüyse 7-8 k güzel performans veren var mıdır

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Yazılım okumak istiyorum lise son sınıfım ve çok büyük ihtimalle mezuna kalıcam sizce hangisini tercih etmeliyim masaüstüyse 7-8 k güzel performans veren var mıdır
Ben masaüstü öneririm diğer arkadaşları bilmiyorum

Ufak tefek işlerimi görüyor telefonla işimi yönetebiliyorum

Asıl soru ne yazılımı için?

ShekerPare

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Alp Eren
senin dediğin bütçede r7 5700u bir lenovo alınabilir laptop tarafında. Ama o fiyatlarda adam akıllı bir masaüstü zor monitörü de katarsan çok da iyi olmaz. Yerinizde olsam laptop alırdım

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yani aslında pek bi bilgim yok çünkü şuan yazılımla uğraşmıycam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani uğraşamıyorum

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,658
İsim
Kadir
masaüstü üniversite kazandığınızda satıp laptop alırsınız ya da en iyi f/p hangisiyse

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
senin dediğin bütçede r7 5700u bir lenovo alınabilir laptop tarafında. Ama o fiyatlarda adam akıllı bir masaüstü zor monitörü de katarsan çok da iyi olmaz. Yerinizde olsam laptop alırdım
Aslında monitörüm var o sıkıntı değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

masaüstü üniversite kazandığınızda satıp laptop alırsınız ya da en iyi f/p hangisiyse
Aslında bende onu düşünüyorum şuan mesela uygun fiyatlı ama ileride fiyatı yükselicek bişeyler var midır
Gerçi ne olucağı belli değil

En İyi Cevap
3
Öğrenci iseniz laptop çok daha iyi olacaktır ancak dediğiniz bütçeye ekran kartlı bir şey bulmak zor. Atıyorum rastgele bir üni kazandınız ve kyk da kalıcaksınız. Napıcaksınız masaüstünü 6 kişilik odaya mı kurucaksınız

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,889
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hangi programları kullanacaksın, Laptop pratik ama evden çıkmıyorum dersen masaüstü de olabilir

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,527
İsim
Oğuz Oğuz
aynı kafa ile 11.sınıf masaüstü yerine laptop aldım.
11.sınıf evdeydim
12.sınıf evdeydim
mezuna kaldım evdeydim
sonra 6 ay üni için başka ile gittim korona çıkınca geri eve geldim
hala evdeyim.

yani planını gelecek için yapma.

4 yıl boşu boşuna 100 dereceye kadar ısınan laptop kullandım. O zaman o paraya 1080 sistem alabilirdim.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113