Neler Yeni

masaüstünde ekran kartım %99 oluyor

nxiank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mert
bilgisayarım masaüstünde full güçde kullanıyor ama görev yöneticisini açtığımda sorun olmuyor. oyunlarda da arada drop yiyor ve anlık fps düşmeleri yaşıyorum

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,455
İsim
Deniz Bey
ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp bir daha kurar mısın bi ara olmuştu böyle boşta kaldırıp kurdum düzelmişti

• Beğen
Reaksiyonlar: Deep

draqla

80+
Görev yöneticisinde nasıl gözüküyor?
Virüs olma ihtimali var Kaspersky ile tarama yapmanı öneririm

nxiank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görev yöneticisinde nasıl gözüküyor?
Virüs olma ihtimali var Kaspersky ile tarama yapmanı öneririm
görev yöneticisinde bulamadım neyin kullandığını ve dediğiniz programın direkt olarak linktini atma şansınız var mıdır onu yükleyim derken virüs yüklemek istemem

draqla

80+
görev yöneticisinde bulamadım neyin kullandığını ve dediğiniz programın direkt olarak linktini atma şansınız var mıdır onu yükleyim derken virüs yüklemek istemem

nxiank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mert
ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp bir daha kurar mısın bi ara olmuştu böyle boşta kaldırıp kurdum düzelmişti
saolun düzeldi gibi duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

sitesinde üyelik oluşturdum ücretsiz denemede oluşturdum fakat ne e posta yolluyolar ne de sitelerine giriş yapabiliyorum umarum iptal edebilirim

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,455
İsim
Deniz Bey

sitesinde üyelik oluşturdum ücretsiz denemede oluşturdum fakat ne e posta yolluyolar ne de sitelerine giriş yapabiliyorum umarum iptal edebilirim
bence hiç uğraşmayın kasper sky filan boşa ağırlık gibi windows kendi virüs programı idare eder , ekran kartında da böyle bişi olursada kaldırıp kurmak çözdü hep sizinde çözülmüştür

nxiank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mert
bence hiç uğraşmayın kasper sky filan boşa ağırlık gibi windows kendi virüs programı idare eder , ekran kartında da böyle bişi olursada kaldırıp kurmak çözdü hep sizinde çözülmüştür
suan zaten deneme üyelik almıstım onu iptal etmek için uğrasıyorum ama giriş yapamıyorum. hayalet karta yapmıstım allahtan kartı kapatıcam hiç bir türlü para çekemicek

nxiank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mert
sorunum hala devam ediyor dün silip kurduğumda sorun yoktu fakat şimdi aynı sorun devam ediyor

nxiank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mert
suan zaten deneme üyelik almıstım onu iptal etmek için uğrasıyorum ama giriş yapamıyorum. hayalet karta yapmıstım allahtan kartı kapatıcam hiç bir türlü para çekemicek
virüs yemişim arkadasın dediği programı kurdum ve virüs olduğu çıktı kripto içinmiş tesekkürler yardımlarınız için

virüs yemişim arkadasın dediği programı kurdum ve virüs olduğu çıktı kripto içinmiş tesekkürler yardımlarınız için
BUDA DEĞİLMİŞ YİNE DEVAM EDİYOR SORUN

Son düzenleme:

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
An10im1i
mining virüsü kolay geçmez. güvenlik forumundaki konularıma bakın.

Ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yeniden başlatın.

USB içerisine ksapersky rescuetool atıp deneyin. sitesinde yönerge mevcut.
bunun yanısıra malware ve spyware taramalar da gerekecek...

Top Bottom