Neler Yeni

Matematik sınavımız online eğitime göre zordu.

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
Siz düzgün özel okul görmemişsiniz.
sadece özel okulun devlete göre daha avantajlı olduğunu belirttim sizin de belirttiğiniz gibi aslında "düzgün özel okul" bu özel okulların sayısı maksimum %10dur

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Kolay soruyoruz diyip geçiriyorlar. Ne diyeyim halden de anlamıyorlar. Girip çıkacağız. Ziya bakanımız da baksin bizi değerlendirsin ne kadar değerlendirebilirse artık.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
Siz düzgün özel okul görmemişsiniz.
ben düzgün özel okul gördüm ve boş kağıt veren 100 falan almıyor, hoca ile aranı iyi tutmazssan not yükseltmesi bile olmuyordu :D

ama sonuçta yükseltiyorlardı.

Yiğit Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Yiğit Emre Durmuş

-CrawL

80+ Gold
Bugün matematik sınavı oldum ve hoca 10 klasik soru sordu 2 soruyu elememizi istedi sınav 8 soru üzerinden değerlendirilecekmiş, geçen senelerdede böyle yapmışlar, geçen senelerle bu seneleri neden bir tutuyoruz ki.
Sınav orta düzey dedi ortanın üstüydü çalışan yapar dedi çalıştım zorlandım ama, aynı zamanda tüm sınıf için geçerli bu neden adaletsizler böyle?
Ben 9um bizde hoca sınavdan önce kitapdaki sorular gibi soracam dedi. ve öyle oldu (Ben hiçbir matematik dersini dinlemedim) 1saatlik konu anlatım videosu ve 2saat çalışma ile girip 40-45 arası bişey alıcam. Zor diye takmadım ama kolay sormuslar. Diğer sınavlarda öyle olcak. Hatta çoğrafya o kadar kolaydıki 3kişi 98-100 aldı. Böyle kolay oldugunu öğrenince pişman oldum çalışmadıgıma. Şimdide diğer sınavlara hazırlanıyorum. Hadi hayırlısı
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 soruda 5 tane yaptım. :p
Valla bizdede 10du 9unu yaptım karaladım bişeyler. Hocaya hocam sınavım kötü geçti dedim. Hallederiz dedi. :D

Yaşadığımız ülkede özel okullarda boş kağıt verenlerin 100 aldığı, devamsızlıkları yazılmadıkları ve sözlülerin bol keseden dağıtıldığı, devlette ise öğretmenlerin sevdiği öğrencileri kayırdığı sevmediklerine kötü davrandıklarına şahit oluyoruz. Sınavdaki adaletsizlik ise bu durumlara bakacak olursak şaşırılacak bi konu değil.
Çok az özel okulda öyle

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Ben 9um bizde hoca sınavdan önce kitapdaki sorular gibi soracam dedi. ve öyle oldu (Ben hiçbir matematik dersini dinlemedim) 1saatlik konu anlatım videosu ve 2saat çalışma ile girip 40-45 arası bişey alıcam. Zor diye takmadım ama kolay sormuslar. Diğer sınavlarda öyle olcak. Hatta çoğrafya o kadar kolaydıki 3kişi 98-100 aldı. Böyle kolay oldugunu öğrenince pişman oldum çalışmadıgıma. Şimdide diğer sınavlara hazırlanıyorum. Hadi hayırlısı

Valla bizdede 10du 9unu yaptım karaladım bişeyler. Hocaya hocam sınavım kötü geçti dedim. Hallederiz dedi. :D

Çok az özel okulda öyle
Az okul ok okul fark etmez, kayırılan kısımın notları onlara üni sınavında + not olarak geri dönecek. Diğer okuldaki öğrencinin suçu ne o zaman? Çoğunluğa dahil olmak mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Amma da kolaymış haa.

Matematik bu kanka 9.sınıftasın yeni olduğun için zor gelmiş olabilir
Sıkıntı hocanın sallaması.

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Aynen özel okullar kesin öyle zaten 🤣
Evet kardeşim aynen öyle. Ailemin çoğunluğu eğitimci. Ve hepsinin ortak kanısı iyi olan bir özel okul kitlesi var, ancak bu kitle azınlık. Diğerleri ise ben paramı alır 100'ü veririm kafasındalar. Ha ayrıca bana inanmak zorunda da değilsin, sanırım ya milattan önce üniye geçtin üni okuyorsun ya da üni mezunusun. 3.seçenek olarakta bi halttan haberin yok. İşte buna sağlam gülünür :ROFLMAO:

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Evet kardeşim aynen öyle. Ailemin çoğunluğu eğitimci. Ve hepsinin ortak kanısı iyi olan bir özel okul kitlesi var, ancak bu kitle azınlık. Diğerleri ise ben paramı alır 100'ü veririm kafasındalar. Ha ayrıca bana inanmak zorunda da değilsin, sanırım ya milattan önce üniye geçtin üni okuyorsun ya da üni mezunusun. 3.seçenek olarakta bi halttan haberin yok. İşte buna sağlam gülünür :ROFLMAO:
20-30 bin liralık sözde özel okullara gidersen öyle olur tabi. 100 bin liralık Koç Lisesine ve Robert Kolejine git bakalım bakalım rekabet ve çalışkanlık ne durumda. Not şişirme yok. Yurt dışındaki üniversitelerin gözünde prestij kazanmış liseler kim ne hak ediyorsa onu veriyor.

Top Bottom