Neler Yeni

Matematik sınavında defter var diye sözde tutanak tutuldu

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE
Merhaba, olay şöyle ben Sınıfa gidiyordum kelebek olduğu için yanımda da ders çalıştığım içinde birkaç not olan defter vardı. Neyse sınav başladı defteri sıranın altına koydum açıktı defter bende sınavın ortası bir şey unuttum defterde vardı çok az oynattım çektim kendime hoca görmedi bakmadı adam neyse işte sınav bitti falan bu arada sınav 31 Ekim salı günü oldu sınavdan çıktım kimse bana bir şey demedi. Bugün İngilizce sınavı vardı sınıfa girince aynı hoca gelmişti yine dedi sınav bitince gitme bir şey diyeceğim. Ben unuttum sınav bitince çıktım ondan sonra bu geldi benim sınıfıma dedi niye gidiyorsun gel işte adına tutanak tutuldu dün matematik sınavında kopya çektiğin için dedi 3 şahit var falan bir şey dedi bende dona kaldım kabul edermiş gibi baktım adama sonra gitti ne adımı sordu ne numaramı aldı ne de müdür çağırdı beni. Ben bir şey anlamadım ne oldu şimdi?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Öğretmenin yanlış anlaması normaldir sıranın altına defter koymamalısın notunu öğretmen masasına koy ve bitince al götür

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Asım
Merhaba, olay şöyle ben Sınıfa gidiyordum kelebek olduğu için yanımda da ders çalıştığım içinde birkaç not olan defter vardı. Neyse sınav başladı defteri sıranın altına koydum açıktı defter bende sınavın ortası bir şey unuttum defterde vardı çok az oynattım çektim kendime hoca görmedi bakmadı adam neyse işte sınav bitti falan bu arada sınav 31 Ekim salı günü oldu sınavdan çıktım kimse bana bir şey demedi. Bugün İngilizce sınavı vardı sınıfa girince aynı hoca gelmişti yine dedi sınav bitince gitme bir şey diyeceğim. Ben unuttum sınav bitince çıktım ondan sonra bu geldi benim sınıfıma dedi niye gidiyorsun gel işte adına tutanak tutuldu dün matematik sınavında kopya çektiğin için dedi 3 şahit var falan bir şey dedi bende dona kaldım kabul edermiş gibi baktım adama sonra gitti ne adımı sordu ne numaramı aldı ne de müdür çağırdı beni. Ben bir şey anlamadım ne oldu şimdi?
Öğrenci görmeden tutanak tutulma oluyor mu imza gerekmiyor mu ?

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Tuğra
Fatih Cihan kardeşim yarın okuluna gelip bu yazdıklarını o öğretmenine göstericeğim yada whattsap tan izah ediceğim(!)
not:herkes hak ettiğini almalı

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
bende sınavın ortası bir şey unuttum defterde vardı çok az oynattım çektim kendime
Basbaya kopya çekmişsin, görenlerde hocaya söylemişler. Sözde olup olmadığını yakında görürsün.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,074
Üyeler
150,212
Son üye
ogultekin
Top Bottom