Neler Yeni

Matematik sınavında defter var diye sözde tutanak tutuldu

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Mahir
Kopya çekmek yanlış evet de hocalar fazla abartmış tutanak vs. O ne öyle sanırsın istihbarat ajanı arıyorlar 3 tane şahit filan. Sınavda görürsen defteri alır uyarırsın olur biter.

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE
Belki de itiraz eden olursa "arkadaş kopya çekti o yüzden yüksek aldı" şeklinde, kendini sağlama almış da olabilir. Şimdi zaten bir yanlış yapmışsın, bence git yüz yüze bir görüş. Olayı tatlıya bağla. Gerekirse yeniden sınava girebileceğini söyle ya da kağıdından kopya tutanağı sonucu belli bir puan kırabileceğini söyle. Kınama ya da uzaklatırma alma. Öğretmen kötü niyetli değilse tatlıya bağlarsınız diye düşünüyorum.
Tamam hocam teşekkür ederim

Hanaz

80+ Silver
Merhaba, olay şöyle ben Sınıfa gidiyordum kelebek olduğu için yanımda da ders çalıştığım içinde birkaç not olan defter vardı. Neyse sınav başladı defteri sıranın altına koydum açıktı defter bende sınavın ortası bir şey unuttum defterde vardı çok az oynattım çektim kendime hoca görmedi bakmadı adam neyse işte sınav bitti falan bu arada sınav 31 Ekim salı günü oldu sınavdan çıktım kimse bana bir şey demedi. Bugün İngilizce sınavı vardı sınıfa girince aynı hoca gelmişti yine dedi sınav bitince gitme bir şey diyeceğim. Ben unuttum sınav bitince çıktım ondan sonra bu geldi benim sınıfıma dedi niye gidiyorsun gel işte adına tutanak tutuldu dün matematik sınavında kopya çektiğin için dedi 3 şahit var falan bir şey dedi bende dona kaldım kabul edermiş gibi baktım adama sonra gitti ne adımı sordu ne numaramı aldı ne de müdür çağırdı beni. Ben bir şey anlamadım ne oldu şimdi?
Kanka kopya yakalanırsan suç gibi düsun reddetseydin

Örn tuvalet kabininde sigara içiliyor adam yeni icmis cikmis hocada geldi sennsigara ictin gel tutanak tutucam derse icmedim diyedek sıyrılabilirdin (coğu zaman böyle yapıyorum)
Mesaj otomatik birleştirildi:

maksimum kınama alırsın. o da hocaların insiyatifine bağlı onun dışında her türlü notuna ''k'' girerler.
Bizim komik bi olay oldu geçen sene tarihten kopyayla 38 aldı hocaya yalvardı 18 e indirdi notu JSKQQKQMQMQNQJQWNANQ

Top Bottom