Neler Yeni

Matematik Temelim Yok Ne Yapmalıyım?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
9. Sınıf'ım ve ve matematiği hayatım boyunca hiç yapamadım. Sınavdan 10 almıştım 1. dönemde. Ama artık gerçekten çok sıkıldım bundan, diğer derslerim güzel denebilir. Matematiğimde öyle olsa taktiri alıp gideceğim. Matematikte temelim olmadıgı için dersleri dinliyorum ve hiçbir şey anlamıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir arkadaşlar?

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,042
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
9. Sınıf'ım ve ve matematiği hayatım boyunca hiç yapamadım. Sınavdan 10 almıştım 1. dönemde. Ama artık gerçekten çok sıkıldım bundan, diğer derslerim güzel denebilir. Matematiğimde öyle olsa taktiri alıp gideceğim. Matematikte temelim olmadıgı için dersleri dinliyorum ve hiçbir şey anlamıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir arkadaşlar?
Temel atmak için geç değil. Sıkı çalışarak 9 ve 10 sınıfın matematigini sağlama alman lazım. Tabi bunların da kökeni 7. Ve 8. Sınıf konularına dayanır.

efecvk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
EFE
0 DAN MAT KİTABI AL REHBER MATDAN

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Matematik benim de kötü, temelden hem de. Artık pek de umursamıyorum matematiği. Hatta dersleri, okulu da umursamıyorum. 50 üstü alayım, baraj derslerden geçeyim yeter kafasındayım.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Matematiğe çalışın.
Çalıştıkça anlamak daha kolay olacaktır.
Hocam çalışıyorum zaten ama temelim yok, o yüzden hiç bir şey yapamıyorum. Anlatılanları uyguluyorum ama başka bir şey karşıma çıkıyor. Soruyu hocaya gönderiyorum Bunları 8. sınıfta gördünüz diyor hoca.

Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Mert Mertol
Rehber matematik kanalından çalışın en rahat ondan anlarsın.

FarukEmreÇelik

80+ Bronze
ben 2 gün önce tyt yi bitirmeye başladım problemlerdeyim az kaldı bitcek

babube

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
tevfik yılmaz
Youtubedan hocaların videolarını izlersen ve bol bol soru çözersen düzeleceğini düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Mert Mertol
Hocam çalışıyorum zaten ama temelim yok, o yüzden hiç bir şey yapamıyorum. Anlatılanları uyguluyorum ama başka bir şey karşıma çıkıyor. Soruyu hocaya gönderiyorum Bunları 8. sınıfta gördünüz diyor hoca.
Rehber matematiğin matematiğin temellerini sıfırdan atmana yardımcı olacak bir serisi vardı ona bakabilirsin.

Top Bottom