Neler Yeni

Mavi ışık gözlüğü önerisi

mbu.berke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke
Gözlerim çok çabuk kızarıyor telefon pc vs bakarken geçmişte çok pc oynamışlıgım var şuan mavi ışık gözlüğü almak istiyorum bi etkisi olur mu ve önerebilceğiniz bir şeyler var mıdır fikrinizi sormak istiyorum şimdiden teşekkürler

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Enes kaya
Pc ve telefondan gece ısığını acmani öneririm cok etkili. Mavı ışıkları kısıyor ekran daha cok sarımsı oluyor ama daha az göz ve beyni yoruyor

mbu.berke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pc ve telefondan gece ısığını acmani öneririm cok etkili. Mavı ışıkları kısıyor ekran daha cok sarımsı oluyor ama daha az göz ve beyni yoruyor
Evet hocam rahatlatiyor bi nevi ancak gözlük almam da etki eder mi ve nerden hangi marka vs alıcagımı bilmiyorum gözlüklerle aram yok

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Enes kaya
Evet hocam rahatlatiyor bi nevi ancak gözlük almam da etki eder mi ve nerden hangi marka vs alıcagımı bilmiyorum gözlüklerle aram yok
Atasuna gidin direk bulursunuz. Filtreleri klasik zaten cerceve secersiniz. Filtreli gözluk rahatlatir cunku mavi ışık gözü ve beyni en cok yoran ısık.

mbu.berke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Atasuna gidin direk bulursunuz. Filtreleri klasik zaten cerceve secersiniz. Filtreli gözluk rahatlatir cunku mavi ışık gözü ve beyni en cok yoran ısık.
Atasna bügün sordum 600tl dedi hocam numarasız normal çerceveli gözlükler gösterdi normal mi fiyatı

Top Bottom