Neler Yeni

Max 10bin TL'ye telefon önerisi

Zetian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bekir fener
Öncelikle herkesin bayramını kutlarım.
Arkadaşlar bana kamera performansı bazında max.10bin civarında kullandığınız ya da daha önceden tecrübe ettiğiniz bir telefon modeli önerebilirseniz sevinirim.
Telefonda oyun falan oynamamakla beraber çok yoğun olarak kullanmıyorum ama arada sırada dışardayken fotoğraf çekmeye meraklıyım bu konuda bana sıkıntı yaşatmasın yeterli olur. Şimdiden değerli yorumlarınız ve görüşleriniz için teşekkür eder. İyi forumlar dilerim....

şahin doğan

80+ Platinum
S20 Fe. O bütçede en iyi kamera ve performans S20 Fe'de.

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
alican mansuroğlu

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar bana kamera performansı bazında max.10bin civarında kullandığınız ya da daha önceden tecrübe ettiğiniz bir telefon modeli önerebilirseniz sevinirim.
Telefonda oyun falan oynamamakla beraber çok yoğun olarak kullanmıyorum ama arada sırada dışardayken fotoğraf çekmeye meraklıyım bu konuda bana sıkıntı yaşatmasın yeterli olur. Şimdiden değerli yorumlarınız ve görüşleriniz için teşekkür eder. İyi forumlar dilerim....
S20 FE al geç bence, o bütçede daha iyisi yok sanırım.

ccc1233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Mehmet
7500 TL'ye yurtdışı 2.el mi11t pro aldım dün.Bayağı güzel öneririm.

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Kaan P
Steam
steamcommunity.com/id/z0rden
bu fiyat bandında kamera olarak a54 var dxomarkta 95. olmuş ama fiyatları 12k

Joker_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Ahmet Özsu

Zetian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bekir fener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fikirleriniz için teşekkür ederim

umix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ümit
samsung dışı alma dostum donanım cazip geliyor belki ama bu diğer markaların satış sonrası hizmetleri sıfır sikayetimvar sitesine bakın 2 yıllık sikayetlere bile cevap verilmemiş poco gibi markalardan. a54 alırsan hem güncel hem samsung güvencesi olur zaten güncelleme ala ala telefon iyice oturur daha cok yeni.

Top Bottom