Neler Yeni

Max 13 Bin Bütçe PC tavsiye edebilirmisiniz?

Liderkara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Hamdi Kara
Selamlar beyler.

Foruma daha öncede yazdım sağolsun arkadaşlar tavsiyelerini yazdılar lakin bana nasip olmadı almak :)

Şimdi sizlerden yine en fazla 13.000 TL tutacak şekilde bir hazır PC tavsiye etmenizi rica ediyorum monitör dahil değildir bütçeye. Efenin topladığı PC çok iyiydi ama param stogun bitmesinden önceye yetişmedi eğer kafama uygun bir PC bulamazsam sonraki ay çıkartacağı PC yi de bekleyemeyi Düşünüyorum,şimdiden teşekkür ederim tavsiyeleriniz için...

Not: Gaming.gen den olmasın lütfen tavsiye edilen sistemler...

Son düzenleme:

DeH$et

80+ Silver
Bugün forumda gamegaraj ile sorun yaşayan ve yaşadığı sorunlar karşısında gamegaraj teknik servisi ve iletişiminin ne kadar saçma ve kötü olduğunu anlatmış. Bu sebeple benim için gamegaraj bitmiştir.
Saçma bı neden gibi geldi.

Liderkara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Hamdi Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bugün forumda gamegaraj ile sorun yaşayan ve yaşadığı sorunlar karşısında gamegaraj teknik servisi ve iletişiminin ne kadar saçma ve kötü olduğunu anlatmış. Bu sebeple benim için gamegaraj bitmiştir.
Bu olaylar her firmayla yaşanıyor. Gaming Gen TR ve İtopya ile ilgili de yüzlerce şikayet var mesela, o meseleye çok takmayın derim.

Liderkara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Hamdi Kara
Gaming.gen mis afedersiniz :) Gaming.gen olmasın lütfen. Düzelttim yazıları.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
alican mansuroğlu

12k
stok?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar beyler.

Foruma daha öncede yazdım sağolsun arkadaşlar tavsiyelerini yazdılar lakin bana nasip olmadı almak :)

Şimdi sizlerden yine en fazla 13.000 TL tutacak şekilde bir hazır PC tavsiye etmenizi rica ediyorum monitör dahil değildir bütçeye. Efenin topladığı PC çok iyiydi ama param stogun bitmesinden önceye yetişmedi eğer kafama uygun bir PC bulamazsam sonraki ay çıkartacağı PC yi de bekleyemeyi Düşünüyorum,şimdiden teşekkür ederim tavsiyeleriniz için...

Not: Gaming.gen den olmasın lütfen tavsiye edilen sistemler...
https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5a-rtx3060/ işlemciyi ryzen 5 5600x yapıp al

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,314
Üyeler
156,592
Son üye
yusuferdemm
Top Bottom