Neler Yeni

Max 15k telefon önerisi

pinkward

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İ
Selamlar,

Babamın telefonu bozuldu ve telefon alacağız. Bütçe max 15k. A54 mü S20 Fe mi önerirsiniz? Bunu zamanında çok öneriyorlardı ondan bunları soruyorum ama tabii ki marka takıntım yok max 15k dedim diye 15klık şart değil tabii ki aşağısı da olur :)

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Selamlar,

Babamın telefonu bozuldu ve telefon alacağız. Bütçe max 15k. A54 mü S20 Fe mi önerirsiniz? Bunu zamanında çok öneriyorlardı ondan bunları soruyorum ama tabii ki marka takıntım yok max 15k dedim diye 15klık şart değil tabii ki aşağısı da olur :)
Realme GT2 o bütçede iyi.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Özellikleri iyi ama 2 sene olmuş çıkalı. Poco daha güncel, ocak 2024 de çıktı cihaz :)
Ok
1707132323827.png

1707132331005.png

1707132351496.png
1707132360305.png

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Babama alıyorum dedi. Kalkmış 3d mark sonuçları filan atıyorsun.
Babası insan değil mi? İşlemci ve kamerası daha iyi gt2' nin. Takoz x6' yı öneriyorsun. GT2' nin her şeyi ÇOK daha iyiyken sırf 1 sürüm daha fazla alıcak diye plastik parçasını almasına gerek yok. X6 nın ömrü gt2' den az olucak çünkü

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Oğuzhan
Babası insan değil mi? İşlemci ve kamerası daha iyi gt2' nin. Takoz x6' yı öneriyorsun. GT2' nin her şeyi ÇOK daha iyiyken sırf 1 sürüm daha fazla alıcak diye plastik parçasını almasına gerek yok. X6 nın ömrü gt2' den az olucak çünkü
Evet babası insan ama aradaki farkı hissetmeyecek bir insan. Yani aşağı yukarı 50 yaşındaki adama kalkıp antutu dan 3d markdan bahsedecek halimiz yok anlamazda zaten.

Neyse ben önerimi yaptım. Seninle sidik yarıştıracak halim yok. Ben Poco fanı değilim ama sen realme fanboyusun galiba :)

Gerisi konuyu açana kalmış. Tercih onun.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Evet babası insan ama aradaki farkı hissetmeyecek bir insan. Yani aşağı yukarı 50 yaşındaki adama kalkıp antutu dan 3d markdan bahsedecek halimiz yok anlamazda zaten.

Neyse ben önerimi yaptım. Seninle sidik yarıştıracak halim yok. Ben Poco fanı değilim ama sen realme fanboyusun galiba :)

Gerisi konuyu açana kalmış. Tercih onun.
Aradaki farkı hissetmeyecek diye daha kötü cihazı neden alsın? Bu arada aradaki farkı hissedecek 1 tanesi adi plastik ve takozdan ibaret diğerinin siyah rengi cam, diğer renkleri ise biyopolimer plastik. Ayrıca gt2 premium bir tasarıma sahip. Sadece elinde tutuşta bile daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Oğuzhan
Aradaki farkı hissetmeyecek diye daha kötü cihazı neden alsın? Bu arada aradaki farkı hissedecek 1 tanesi adi plastik ve takozdan ibaret diğerinin siyah rengi cam, diğer renkleri ise biyopolimer plastik. Ayrıca gt2 premium bir tasarıma sahip. Sadece elinde tutuşta bile daha iyi.
Antutu da 200-300 puan daha düşük alıyor diye daha kötü mü oluyor ? 😅 Kaç kere eline aldın pocoyu da hissiyat çöp diyorsun.

Premium tasarım mış peeehh. 100 telefonun 90 ı kamerayı öyle tasarlıyor özellikle Xiaomi ler.

Ayrıca kaç kişinin telefonu kılıfsız kullandığı gördün ? Cam da olsa plastik de olsa titanyum da olsa kılıfa girecek o alet o zaman malzemenin önemi de kalmayacak.

Tek üstün olduğu konu testlerden yüksek puan alması oda bir tık donanımı üstün o kadar.

Harici ikiside alınabilir ama ben olsam 2 sene önce çıkmış cihazı değil, 3 hafta önce çıkmış olanı alırım.

Son düzenleme:
Top Bottom