Neler Yeni

Yardım Max 2000 TL mekanik sessiz klavye

Bugrab

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bulut Buğra
Bayram harçlıkları ile mouse klavye alacağım. önerilerinizi bekliyorum.

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Enes Var
Bayram harçlıkları ile mouse klavye alacağım. önerilerinizi bekliyorum.
Kablolu olmaması sorun değilse outemu silent peach + tester68 bir custom klavye yapabilirsiniz o bütçede aliexpress'ten. Alternatif olarak akko penguin'de alabilirsin switch olarak ama genelde biraz daha tuzlu o. Silent peach'de iyidir.

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Yağız Berk Özel
Kablolu olmaması sorun değilse outemu silent peach + tester68 bir custom klavye yapabilirsiniz o bütçede aliexpress'ten. Alternatif olarak akko penguin'de alabilirsin switch olarak ama genelde biraz daha tuzlu o. Silent peach'de iyidir.
Aşırı sessiz değil de linear switch arıyorsanız Akko yellow switchler indirimdeyken alın. Attığım linkteki mağazayı takip ederseniz size mobilden 24 saate kupon yolluyorlar ve para birimini dolar yaparsanız 45 adeti 320 küsüre geliyor.

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Enes Var
Niye outume switch? Akko switchler indirimdeyken alsın. Attığım linkteki mağazayı takip ederseniz size mobilden 24 saate kupon yolluyorlar ve para birimini dolar yaparsanız 45 adeti 320 küsüre geliyor.
Arkadaş sessiz istemiş, akko piano/yellow/blue'lar gayet yüksek sesli switch'ler. Silent peach gayet iyi bir switch bu arada, markası outemu diye otomatik kötü olmuyor cherry klonları olanlar kötü. Gazzew boba u4t efsanevi bir switch ve outemu üretimi örneğin.

Bu arada sessizlik gerekli olmasa bile daha ucuza graywood v3 / mmd princess gibi switch'ler varken o fiyata akko almam şahsen.

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Yağız Berk Özel
Arkadaş sessiz istemiş, akko piano/yellow/blue'lar gayet yüksek sesli switch'ler. Silent peach gayet iyi bir switch bu arada, markası outemu diye otomatik kötü olmuyor cherry klonları olanlar kötü. Gazzew boba u4t efsanevi bir switch ve outemu üretimi örneğin.

Bu arada sessizlik gerekli olmasa bile daha ucuza graywood v3 / mmd princess gibi switch'ler varken o fiyata akko almam şahsen.
Yanlış okumuşum siz yazmadan önce düzeltmiştim yazdığımı özürlerimi sunarım :D. Bir daha okursanız yazdığımı daha iyi olur. Bu arada Akko yellow switchler o kadar sesli değil. Bende Akko jelly black switchler mevcut klavye bana aşırı sessiz geliyor.

Son düzenleme:

Bugrab

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bulut Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam custom klavye yapamam direkt böyle önerebileceğiniz bir klavye var mı? red switch falan blue olmasın ama

Top Bottom