Neler Yeni

Yardım Max 3800tl Kamerası Ve İşlemcisi En İyi Telefonlar

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork
peki m51 nasıl m51 bataryası aşırı iyi ve 8gb rami var tam 3800 TL ama iyi video çekiyormu acaba kamerası nasıl diğerlerine göre daha uzun ömürlü gibi geliyor
aslında evet, m51'de güçlü adaylardan birisi hatta M51 al diyebilirim, gözümden kaçmış model
Mesaj otomatik birleştirildi:

a71 mantıklı değil, telefonlar tamamen aynı ama a71 4500mah iken m51 7000mah.

sansars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Sansarsalvooo
biliyosunuz bilgisayarımı satıcam bilgisayarsız kalıcam ve şuanki telefonum eskiden a101 e gelen 800 TL lik honor bi telefon berbat 480 p video üstünde kasıyor vs ben youtube video çekmek istiyorum birazda oyun oynamak tabi lol mobile çıkıcak normalde Xiaomi Mi MIX 2S almayı düşünüyodum snapdragon 845 gibi baya güçlü işlemcisi olduğundan ve fiyatından dolayı lakin ön kamerası 5 mp arka kamerasıda 10 mp mi 12 mp ne ve aşırı kötü yani adamlar sırf o işlemci olsun diye herşeyden kısmışlar bana video kalitesi olarak çok iyi bi telefon lazım işlemciside video montajlayabileceğim kadar ve PUBG mobile lol mobile (wild rift ) oynayabileceğim kadar güzel olmalı kasma olmamalı ne önerirsiniz ama kamera cidden önemli vlog çekeceğim için uzun yıllar video kalitesi olarak youtube attığımda sırıtmaması lazım neler önerebilirsiniz

max fiyat 3800 üstüne çıkamam

@xKaanCKx
iphone 7 veya 7 plus bak kamera lensleri muhteşem ve işlemcide bir numaralar 5 sene daha kullanırsın o telefonları.Para konusundada üzmez eğer android alırsan pişman olursun ölü yatırım piyasası yok sıkıştığın bir zamanda çok fazla zararına satarsın

VitoScaletta

80+ Gold
aslında evet, m51'de güçlü adaylardan birisi hatta M51 al diyebilirim, gözümden kaçmış model

a71 mantıklı değil, telefonlar tamamen aynı ama a71 4500mah iken m51 7000mah.
hangisiyle daha iyi vlog çekebilirim benim için video çekme kaliteside önemli yani bazılarının kamerası güzel oluyor lakin kötü video çekiyor

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork
hangisiyle daha iyi vlog çekebilirim benim için video çekme kaliteside önemli yani bazılarının kamerası güzel oluyor lakin kötü video çekiyor
bu 3 cihazın da kamera performansı aynı diyebiliriz. 4K 30fps hepsi, lensler de öyle ama samsung m51'in ön kamerası ikisinden de iyi. bence m51 almalısın

sansars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Sansarsalvooo
iphone 7 veya 7 plus bak kamera lensleri muhteşem ve işlemcide bir numaralar 5 sene daha kullanırsın o telefonları.Para konusundada üzmez eğer android alırsan pişman olursun ölü yatırım piyasası yok sıkıştığın bir zamanda çok fazla zararına satarsın
max 2yıl kullanırsın android telefonu

VitoScaletta

80+ Gold
doğruyu söylemek gerekirse iphone kullanmak hiç istemem çünkü yaşıtlarım normie ve -5 ıq lar iphone hava atmak için kullandıkları için hiç ama hiç istemem birinin telefonuma bakması iphone demesini falan ben hava atmaktan nefret ederim akrabalar falanda görmesini istemiyorum

bu 3 cihazın da kamera performansı aynı diyebiliriz. 4K 30fps hepsi, lensler de öyle ama samsung m51'in ön kamerası ikisinden de iyi. bence m51 almalısın
evet m51 en mantıklı olanı hem 8gb rami ile hemde 7000 mah dev bataryası ile işlemciside snapdragon 730 iyidir herhalde

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork
doğruyu söylemek gerekirse iphone kullanmak hiç istemem çünkü yaşıtlarım normie ve -5 ıq lar iphone hava atmak için kullandıkları için hiç ama hiç istemem birinin telefonuma bakması iphone demesini falan ben hava atmaktan nefret ederim akrabalar falanda görmesini istemiyorum

evet m51 en mantıklı olanı hem 8gb rami ile hemde 7000 mah dev bataryası ile işlemciside snapdragon 730 iyidir herhalde
evet hocam m51'de mutabıkız

sansars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Sansarsalvooo

genelde zaten kullanmıyanlar sırf hava için alıyor zannediyorlar fakat iphoneler çok performanslı telefon 4 senr önceki telefon burda yazdığınız telefonlara kafa tutuyor bunu unutmayalım ayrıca android telefonlar özellikle xiomi ve samsungu max 2 yıl kullanabilir 2 yıl sonra kasma ve donma başlayacaktır.Ve kasma donma başladıktan sonra telefonunu muhtemelen satmak isticek zararına şuan telefon fiyatını muhtemelen 3k üstü 2 yıl sonra 1400 2k civarı olur fakat iphone 7 lerin daha 5 senesi var 6s bile ios 14 güncellemesialıyor düşün satmak istesede karına bile satabilir sonuçta piyasası olan bir telefon

VitoScaletta

80+ Gold
genelde zaten kullanmıyanlar sırf hava için alıyor zannediyorlar fakat iphoneler çok performanslı telefon 4 senr önceki telefon burda yazdığınız telefonlara kafa tutuyor bunu unutmayalım ayrıca android telefonlar özellikle xiomi ve samsungu max 2 yıl kullanabilir 2 yıl sonra kasma ve donma başlayacaktır.Ve kasma donma başladıktan sonra telefonunu muhtemelen satmak isticek zararına şuan telefon fiyatını muhtemelen 3k üstü 2 yıl sonra 1400 2k civarı olur fakat iphone 7 lerin daha 5 senesi var 6s bile ios 14 güncellemesialıyor düşün satmak istesede karına bile satabilir sonuçta piyasası olan bir telefon
çok haklısın da işte mecbur ben kimsenin telefonumun iphone olduğunu görmesini istemiyorum herkes iphone kullananları bi zenginlik ibaresiymiş gibi bakıyor kimse f/p mış falan sorgulamıyor o yüzden android devam ne yazıkki

sansars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Sansarsalvooo
çok haklısın da işte mecbur ben kimsenin telefonumun iphone olduğunu görmesini istemiyorum herkes iphone kullananları bi zenginlik ibaresiymiş gibi bakıyor kimse f/p mış falan sorgulamıyor o yüzden android devam ne yazıkki
haklısın

VitoScaletta

80+ Gold
çünkü iphone alınca akrabalarım kuzenlerim falan bakıcak iphone almış falan bütcesi yetmeyenlerde var isterse iphone 2bin TL olsun ginede iphone sa o gözle bakıyolar ama 5000 TL ye andorid telefon al 2000 TL ye aldım de geç anlamazlar bile iphone alsam farklı gözle bakacaklarından eminim kullanmakta istemem şahsen

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50

Heralde deme ayıp 😁👍🏻
Kesinlikle de

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,115
Üyeler
142,853
Son üye
basriii
Top Bottom