Neler Yeni

Öneri Max 450 tl ye Bluetoothlu Kulaklık Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
bluetoothlu kulaklık öneri postudur herkes önerirse sevinirim.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dün Hepsiburada'dan taksitli fiyat ile 490₺'ye Haylou W1 aldım öneririm.

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kerim saman
Ben QCY T20 aldım geçenlerde. Silikonsuz bir model , yapısı neredeyse bir airpods. Kulağa giren kısımlar biraz büyük geldi benim kulağım için,
takınca düşecek hissi veriyor ama düşmüyor ( gülünce biraz kulaktan çıkıyor ). Ses kalitesi 380 tl lik bir kulaklık için gayet iyi , hatta bu fiyat bandındaki en iyi silikonsuz model olabilir. Tek beğenmediğim kulaklığın yapısı oldu , silikonsuz modellerde genelde takınca varlığını hissetmeden uzun süreler kullanabilirsiniz. Bu model 1 saat bile olmadan kulağımı acıtmaya başladı.

panizher

80+ Silver
Ben QCY T20 aldım geçenlerde. Silikonsuz bir model , yapısı neredeyse bir airpods. Kulağa giren kısımlar biraz büyük geldi benim kulağım için,
takınca düşecek hissi veriyor ama düşmüyor ( gülünce biraz kulaktan çıkıyor ). Ses kalitesi 380 TL lik bir kulaklık için gayet iyi , hatta bu fiyat bandındaki en iyi silikonsuz model olabilir. Tek beğenmediğim kulaklığın yapısı oldu , silikonsuz modellerde genelde takınca varlığını hissetmeden uzun süreler kullanabilirsiniz. Bu model 1 saat bile olmadan kulağımı acıtmaya başladı.
Muzik icin slikonlu pek iyi degil ama guzel kulaklik

osman.247

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Osman Kaya
One More Pistonbuds modelini kesinlikle tavsiye ederim, ses kalitesi çok iyi. Fiyatı 340 civarı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
takınca düşecek hissi veriyor ama düşmüyor ( gülünce biraz kulaktan çıkıyor ). Ses kalitesi 380 TL lik bir kulaklık için gayet iyi , hatta bu fiyat bandındaki en iyi silikonsuz model olabilir. Tek beğenmediğim kulaklığın yapısı oldu , silikonsuz modellerde genelde takınca varlığını hissetmeden uzun süreler kullanabilirsiniz. Bu model 1 saat bile olmadan kulağımı acıtmaya başladı.
gülünce biraz kulaktan detayına bittim usta ama bizi güldüren yok ondan düşmez :')
gün içinde spordayken vs kullanacağım için bayağı kulağımda duracak ben bi bakayım hayırlısı

ConquerorXIV

80+ Gold

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
uğur demirel
Arkadaşlar abime 250 TL Lenovo marka Bluetooth kulaklık aldım nasildir

Top Bottom