Neler Yeni

Öneri Max. 650 TL Kulaklık Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Muhammed Dinç
Artics 1 almanı önermem mikrofonun da kronik sorunlar var diğer seçenekleri değerlendirmeni tavsiye ederim.

Pyronois

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Yaşarcan Şahin
Artics 1 almanı önermem mikrofonun da kronik sorunlar var diğer seçenekleri değerlendirmeni tavsiye ederim.
Evet bir kaç kişiye sordum aynı şeyi dediler. Biraz eski kulaklık önermiyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Muhammed Dinç
Evet bir kaç kişiye sordum aynı şeyi dediler. Biraz eski kulaklık önermiyorlar
Eski olması değil mikrofonu problemli kulaklık seslerini mikrofona veriyor fixlenmiyor çok kötü mikrofonu onun dışında konfor ve sağlamlık açısından hâlâ çok iyidir.

Pyronois

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Yaşarcan Şahin
Eski olması değil mikrofonu problemli kulaklık seslerini mikrofona veriyor fixlenmiyor çok kötü mikrofonu onun dışında konfor ve sağlamlık açısından hâlâ çok iyidir.
O mikrofon sorunu blacksharkta da var diyorlar kulaklık sesleri karşı tarafa gidiyor video müzik sesleri falan. O yüzden razer konusunda da biraz şüpheliyim ve çok kararsızım

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,585
İsim
oğuzhan ege
Hala bir oyuncu kulaklığı arıyorum ve çok kararsız kaldım. Şuanki durumda bu fiyata alınabilecek en iyi f/p oyuncu kulaklığı hangisidir?
700e zorlayabilirim bütçeyi ama 650yi aşmazsa çok iyi olur. Şimdiden Teşekkür ederim
Aşağıdakiler dışında önerdikleriniz varsa bekliyorum.
Bazı arada kaldığım kulaklıklar

Gamepower Kizaru
Gamepower Mei
Rampage Drop Plus
HyperX Cloud Core
Steelseries Artics 1
Razer Blackshark V2 X - Çok sorun var diyorlar
Rampage Fury X -- Bunu Çok düşük bi ihtimal alabilirim 1-2 ay daha beklemem gerekebilir.
kulaklığın markası ve renginden ziyade özelliklerine bak 50mm sürücü ve üstü çok güzel olur db oranı 105 altı kesinlikle olmasın üstü olursa çok güzel olur.
1. Razer Blackshark V2 X almanı tavsiye etmem ses şiddeti çok kötü kulaklık 100 db siteden siteye değişiyor önermem.

Anonim32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
anonim
Hala bir oyuncu kulaklığı arıyorum ve çok kararsız kaldım. Şuanki durumda bu fiyata alınabilecek en iyi f/p oyuncu kulaklığı hangisidir?
700e zorlayabilirim bütçeyi ama 650yi aşmazsa çok iyi olur. Şimdiden Teşekkür ederim

Gamepower Kizaru
Gamepower Mei
Rampage Drop Plus
HyperX Cloud Core
Steelseries Artics 1
Rampage Fury X -- Bunu Çok düşük bi ihtimal alabilirim 1-2 ay daha beklemem gerekebilir.
2 yıldır rampage pulsar kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

pilav

80+ Bronze

Gamepower Kizaru
Gamepower Mei
Rampage Drop Plus
HyperX Cloud Core
Steelseries Artics 1
Gamepower Mei

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,735
Üyeler
153,753
Son üye
fatihtten
Top Bottom