Neler Yeni

Maximum 16.5 milyarlık laptop önerisi

Jhuera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
erkan karabal
Bütçe
16.500
Merhabalar maximumu 16.5 milyarlık laptop önerisi istiyorum sizlerden. İş için kullanılcak render vb. ama iş laptoplarına baktığımda çok sorunları ve eksileri var gaming laptop alsam tekrar render yapabilirmiyim orta seviyede emin değilim öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Merhabalar maximumu 16.5 milyarlık laptop önerisi istiyorum sizlerden. İş için kullanılcak render vb. ama iş laptoplarına baktığımda çok sorunları ve eksileri var gaming laptop alsam tekrar render yapabilirmiyim orta seviyede emin değilim öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum
Render için laptop önerilmiyor ama Acer Nitro 5 e bakabilirsiniz.

Jhuera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
erkan karabal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam üni sebebiyle mimarlık öğrencisiyim yanımda taşımam gerekiyor maalesef ki yoksa benimde aklımda masaüstü vardı

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Hocam üni sebebiyle mimarlık öğrencisiyim yanımda taşımam gerekiyor maalesef ki yoksa benimde aklımda masaüstü vardı
Mimarlık öğrencisiysen en azından bi 17 inch ekran ve 3060 ekran kartı olması gerek diye düşünüyorum yoksa çok zorlanırsın

Jhuera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
erkan karabal
Mimarlık öğrencisiysen en azından bi 17 inch ekran ve 3060 ekran kartı olması gerek diye düşünüyorum yoksa çok zorlanırsın
Peki bu bütçeme gelir mi bahsettiğiniz özelliklerde laptop veya masaüstü

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Masaüstü kesin gelir de laptopa bi bakmak lazım. Masaüstü diyorsanız 32 inch bi ekran size yeterli olacaktır fakat monitörler çok pahalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

17inch ekranı 15 yaparsak, 3060 yerine de 3050 yaparsak bütçenizi aşmıyoruz.

Jhuera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
erkan karabal
Masaüstü kesin gelir de laptopa bi bakmak lazım. Masaüstü diyorsanız 32 inch bi ekran size yeterli olacaktır fakat monitörler çok pahalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

17inch ekranı 15 yaparsak, 3060 yerine de 3050 yaparsak bütçenizi aşmıyoruz.
Tamamdır hocam bi inceliyeyim teşekkür ederim.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,502
İsim
MehmedVII

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,249
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
16.5 milyar tele mi

Mert.k

80+ Bronze
16.5 milyar ne o fiyata ben yat villa alırım kalanla yatırım yaparım laptop bayisi mi açıcıcan 16 .5 milyar tl ye

16.5 milyar ne o fiyata ben yat villa alırım kalanla yatırım yaparım laptop bayisi mi açıcıcan 16 .5 milyar TL ye
Ya kardeşim saçma saçma konuşmayın eski para birimiyle konuşmuş işte. Bu arada arkadaşlar attıklarına bir bakabilirsin.

Top Bottom