Neler Yeni

Yardım MD 2 Monitörde Ölü Piksel Var

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Musa

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Yani? Dediğim şeyi pekiştiriyorsun sende :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benden yaşça 7 yaş küçük biriyle tartışmaya mı gireyim yani?
21 yaşındamısın ?

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Aras Şimşek
Evettt Benim de Çıkdı Ölü Piksel

Ama Ilk Acdıgımda Ilk İşim Olu Pıksel Testıydı İlk Cıkmadı 30 dk sonra beyaz ekranda kucuk bır mavı nokta belırmış gordum dırek test yapdım ve olu pıksel oldugunu fark ettım asıl soru şu itopya yardımcı oluyor mu boşa kürek çekmeyelim yani

bakdıgımda olu pıksel cıkanların sayısı az da degıl bu ısde bır ıs varmıdır diyede soru aklıma gelmıyor değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alp
Anladığım kadarıyla monitörler sıkıntılı çıktı büyük çoğunlukta. Bu fiyata olmasına şaşmamak lazım onca indirim boşa değilmiş. Alan arkadaşlara hayırlı olsun umarım sorunu en kısa zamanda halledebilirsiniz.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
haro
Evettt Benim de Çıkdı Ölü Piksel

Ama Ilk Acdıgımda Ilk İşim Olu Pıksel Testıydı İlk Cıkmadı 30 dk sonra beyaz ekranda kucuk bır mavı nokta belırmış gordum dırek test yapdım ve olu pıksel oldugunu fark ettım asıl soru şu itopya yardımcı oluyor mu boşa kürek çekmeyelim yani

bakdıgımda olu pıksel cıkanların sayısı az da degıl bu ısde bır ıs varmıdır diyede soru aklıma gelmıyor değil
Maşallah bir konu da 3 adet ölü pixel. Bence kullanın böyle sıkıntı olmayacaksa. THH başvurun monitörü vermeden 5 ay falan kullanırsınız. Başvuru lehinize sonuçlanacak 1 pixel bile kusurlu ürün sayılıyor. 5 ay sonra bir tatil yaparsınız pcye yada ucuza 250 TL'ye bir monitör alıp bir tane de 50 tl dönüştürücü alıp takılabilrisiniz. Yani pek sorun etmeyin diyebilirim sizlere. 5 ay sonra anca sonuçlanır diyorlar ne kadar dogru bilemem. THH başvurusu sonuçlandıktan sonra dedigimi yaparsınız.

Memo11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Yakın
Hocam ne yaptınız bir sonuca ulaştınız mı?Bende aynı sistemi aldım ölü piksel çıktı monitörde
aradım durumu anlattım LG değişim yapmıyormus bir karede en az 3 ölü piksel olduğunda yapıyorlarmış

RoSe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Alper Baytekin
ölü pixer olduğunu nasıl anlıyosunuz

Memo11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Yakın
googleye dead pixel test yaz görürsün
ölü pixer olduğunu nasıl anlıyosunuz

Arkadaşlar Md 2 sistemim elime ulaştı her şey cok güzel, ancak monitörde 1 tane yeşil ölü piksel var, ne yapabilirim, garantiye yollarsam değişim veya onarım olur mu lütfen yardım
Arkadaşlar 2 adet ölü piksel varmış şuan görebildiğim, İtopya'yı aradım değişim yapmıyorlarmış, en az bir karede 3 ölü piksel olduğunda LG servisi değişim yapıyormuş, cidden çok rahatsız eden bir yerde, ne yapabilirim önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleme:

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Aras Şimşek
Maşallah bir konu da 3 adet ölü pixel. Bence kullanın böyle sıkıntı olmayacaksa. THH başvurun monitörü vermeden 5 ay falan kullanırsınız. Başvuru lehinize sonuçlanacak 1 pixel bile kusurlu ürün sayılıyor. 5 ay sonra bir tatil yaparsınız pcye yada ucuza 250 TL'ye bir monitör alıp bir tane de 50 TL dönüştürücü alıp takılabilrisiniz. Yani pek sorun etmeyin diyebilirim sizlere. 5 ay sonra anca sonuçlanır diyorlar ne kadar dogru bilemem. THH başvurusu sonuçlandıktan sonra dedigimi yaparsınız.
Peki 5 ay sonra kesin olarak değişim yapılıyor mu ? 2. monit var 165 hz zaten bunu kardeşime aldım onu kullanırım geçici süreliğine o sorun değil ama 5 ay bekleyip bir sonuca ulaşabılmek onemli sonuc ıade mi değişim mi oluyor genellikle ?

googleye dead pixel test yaz görürsün

Arkadaşlar 2 adet ölü piksel varmış şuan görebildiğim, İtopya'yı aradım değişim yapmıyorlarmış, en az bir karede 3 ölü piksel olduğunda LG servisi değişim yapıyormuş, cidden çok rahatsız eden bir yerde, ne yapabilirim önerilerinizi bekliyorum
1 karede 3 adet mi bazıları da 5 adet adet olursa olu pıksel degısım yapılıyor dıyolar dı

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
haro
Peki 5 ay sonra kesin olarak değişim yapılıyor mu ? 2. monit var 165 hz zaten bunu kardeşime aldım onu kullanırım geçici süreliğine o sorun değil ama 5 ay bekleyip bir sonuca ulaşabılmek onemli sonuc ıade mi değişim mi oluyor genellikle ?

1 karede 3 adet mi bazıları da 5 adet adet olursa olu pıksel degısım yapılıyor dıyolar dı

5 ay bekle yani monitörü kullan karar çıktıktan sonra kargolar gönderirsin. Degişim ya da para iadesi çakallıgı yaparlar :D.

Top Bottom