Neler Yeni

Yardım MD 2 Monitörde Ölü Piksel Var

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
5 ay bekle yani monitörü kullan karar çıktıktan sonra kargolar gönderirsin. Degişim ya da para iadesi çakallıgı yaparlar :D.
Hocam peki aide yapıldıgın da ben bu erkanı md2 sistemle birlikte aldım indirim li geldi yani sorum şu iade de fiyat belirlemesi bu ekranın asıl fiyatından mı yoksa bana sistemle gelen indirimli fiyatın dan mı hesaplanıcak

Not: Hocam ben 1 yıl kullanıyım zaten cok kucuk nokta bunun büyümesini bekliyim 1 yıl sonunda büyürse garanti değiştirir zaten buyumez se tuketıcı hakları zaten 2 yıl garantisi var

Hocam bide ben erkanı yolladım mesela tuketıcı hakları benı haklı buldu yeni ekranı yolladılar yeni gelen ekranın garanti suresi yenileniyor mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısın. En kaliteli ve en üst seviye parçaların kullanıldığı monitörlerde de çıkabilir.
Hocam ben 1yıl bekleme kararı aldım hem kullanmış olurum zaten 2 yıl garantisi var 1 yıl sonunda bakdım garanti degısım seylerı nı karsılıcak derece de piksel oldu garantiye yollarım daha kolay olur bakdım olmadı tuketıcı haklarına giderim

Sorum şu yeni ekran geldı bana mesela degısım oldu garanti surem yenileniyor mu cunki onda da cıkma ihtimali var yani

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Haklısın. En kaliteli ve en üst seviye parçaların kullanıldığı monitörlerde de çıkabilir.
Dalga mı geçtin ciddi mi bilmiyorum ama eyw ciddi demişsindir senı sevıom 🤗

eagle40

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Aslan
Bende de çıktı maalesef ölü piksel. (Md2)

Memo11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Yakın
Birçok kişide aynı sıkıntı çıkmış, hiç mi admin falan görmüyor bu konuyu merak ediyorum gerçekten, benimkisi o kadar rahatsız ediyor ki, tam ortada ve yeşil renk çok rahatsız edici, diğeri siyah onu göremiyorum bile doğru düzgün, o iyi en azından, lütfen yardım edin

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Bende ölü piksel çıkmadı şimdilik.

kayasmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
samet kaya
Ben daha monitörü alamadım :) . İnşallah çıkmaz.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
Bende ölü piksel çıkmadı şimdilik.
bende de ılk 30 dakıka yokdu sonradan bır bakdım saga kucuk sıyah nokta aboo dedım yanı anlıcagın curuk ekran almısız gıbı gelıyor bana hocam sonradan olusma ıhtımalı cok yuksek gıbı geldı bana

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
bende de ılk 30 dakıka yokdu sonradan bır bakdım saga kucuk sıyah nokta aboo dedım yanı anlıcagın curuk ekran almısız gıbı gelıyor bana hocam sonradan olusma ıhtımalı cok yuksek gıbı geldı bana
Çürük ekran ne alaka 20k ya monitör al onda da çıkabilir.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Mehmetcan Aydın
Bayağı kişide çıkmış sanırım. Sanırım monitörlerin neden eşantiyon gittiği biraz belli. Kötü amaçla söylemiyorum gelip burda "Her monitörde çıkabilir." zart zurt demeyin. Bende biliyorum her monitörde çıkabilir ama bu kadarı fazla değil mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,927
Üyeler
152,978
Son üye
cerbito
Top Bottom