Neler Yeni

Yardım MD 2 Monitörde Ölü Piksel Var

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Lg' nin garanti servisi en az 5 ölü piksel olduğunda değişim yapıyormuş, İtopya değişim yapabilir mi acaba ? Yarın arayacağım.
ekrana vurarak ölü pikselin artmasını sağla :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimkisi aşırı rahatsız edici bir yerde ve gördüğümüz gibi birsürü kişide var biri açıkla yapabilir mi artık en azından yardımcı olsanız ?
ucuz etin yahnisi desem :)

Memo11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Yakın
ekrana vurarak ölü pikselin artmasını sağla :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

ucuz etin yahnisi desem :)
Abi sinir eden bir yerde ve yeşil renkli ister istemez insanın gözüne çarpıyor ekranın tam ortasında, bir tane de sol altta var siyah arasan bulamazsın hadi ona okeyim şu yeşili düzeltsinler yollasinlar yine kabul

bloerx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Yiğit Cihan
fanboyluk yapmayın bence bosuna bu kadar fazla kiside cıkması mümkün değil yani

kivanc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kıvanç K.
Yani indirimli olarak toplu bir şekilde alınan bu monitörlerde ölü piksel sorunu yaşayanların sayısı biraz fazla sanki

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Enes
Yani bu kadar fazla kişide ölü piksel çıkması normal değil arkadaşlar. Gerçekten fanboyluk yapmanın bir anlamı yok. Şuan bu konuda fanboyluk yapanların bir çoğu eminim başka konularda kendileri gibi davrananlara kızıyordur. Bu arada zaten bu durumun Abdullah bey ilede alakası yok yani onuda suçlamayın lütfen. İtopyadan gerekli geri dönüşü alamazsanız Abdullah beye ulaşırsınız oda yapabileceği bişey varsa yapar diye düşünüyorum.

İnternet kafeci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Xd x
Yani bu kadar fazla kişide ölü piksel çıkması normal değil arkadaşlar. Gerçekten fanboyluk yapmanın bir anlamı yok. Şuan bu konuda fanboyluk yapanların bir çoğu eminim başka konularda kendileri gibi davrananlara kızıyordur. Bu arada zaten bu durumun Abdullah bey ilede alakası yok yani onuda suçlamayın lütfen. İtopyadan gerekli geri dönüşü alamazsanız Abdullah beye ulaşırsınız oda yapabileceği bişey varsa yapar diye düşünüyorum.
Haklısınız hocam

Teozan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan Alkan
Md-2 kullanıcısıyım malesef benimde monitörümde ilk kurduğum gün 30 dakika sonra ufak bir yeşil nokta belirdi . Sağ altta olması hiç rahatsız etmiyor o yüzden garantiye yollamayı düşünmüyorum

Memo11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Yakın
İlk günden beri yeşil bir piksel vardı aşırı gözüme batıyordu az önce yazdım hatta, şuan kayboldu ac kapa yaptım iyice baktım yeşil olan düzelmiş, digeri hala duruyor , o pek sıkıntı değil gözüküyor bile, inşallah o yeşil olan kalıcı olarak düzelmistir

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
İlk günden beri yeşil bir piksel vardı aşırı gözüme batıyordu az önce yazdım hatta, şuan kayboldu ac kapa yaptım iyice baktım yeşil olan düzelmiş, digeri hala duruyor , o pek sıkıntı değil gözüküyor bile, inşallah o yeşil olan kalıcı olarak düzelmistir
Ölü piksel aç kapa ile düzelebileck bir şey değilk aslında. Nasıl oldu ki?

Top Bottom