Neler Yeni

🚨 MEB: Okullarda telefon kullanılmasına karşı önlem alacağız!

Reindi

80+ Silver
sırf ders değil olay ahlak da önemli saygı göstermezse bugün hocasına yarın kime göstericek?
hocalara da baksana sen hepsi bir şey yapmayıp para almanın derdine en çokta ağlayan onlar 2 slayt açıyorlar ders anlatıyorlar öğrencilere triplerinden geçilmiyor eski benim zamanımdaki hocalar geri gelsin sayı göstermeyinin ...

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Asil
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğrencilerin okul içinde ve sınıflarda cep telefonu kullanmalarını engellemek için önlemler alacaklarını açıkladı. Ayrıca, yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerin geleneksel oyunlarla daha fazla etkileşimde bulunmalarını teşvik edeceklerini belirtti.

"SINIFLARDA CEP TELEFONU BULUNDURULMASI DOĞRU DEĞİL"​

Dijital bağımlılıkla mücadele kapsamında okullarda cep telefonu kullanımına ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Tekin, öğrencilerin derslerini aksatacak şekilde cep telefonu kullanmaları ve dijital cihazlarla sınıfa girilmemesi konusunda önlem alınacağını belirterek, "Ayrıca öğrencilerimizin okul dışında dijital ortamlarda zaman geçirmelerine neden olabilecek durumlardan ve ödev ya da benzeri bilgilendirmelerde sosyal medya uygulamalarının kullanılmasından kaçınmak için gerekli önlemleri alacağız. Dolayısıyla sınıflarda cep telefonlarının bulundurulması doğru değil" ifadelerini kullandı.

Alıntıyı görüntüle
Aga biz en arka sırada benim telefon kötü oldu için minecraft 1.0.0 oynuoduk

Newoid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Emre Özmen
Keşke derslerin sıkıcı ve verimsiz geçmesine de bu çözüm bulsalar anca suç öğrencide olur zaten

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben 12. Sınıfım. Tabletimle okula gitsem bi şey olur mu? Test falan çözüyorum. Ders videoları izliyorum.

Top Bottom