Neler Yeni

Mecburiyetten Korsan Oyun İndirme

~~Kamuran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
~~Kamuran
2014-2015 yıllarında Turok(2008) oyununu internet kafede oynuyordum. Bayağı bir sevmiştim oyunu. Hatta 3-4 yıl önce çöp laptopa korsan olarak indirip oynamıştım bile. Şimdi tekrar oynamak istiyorum ama ne yazık ki bu oyunu bildim bileli hiç bir platformda satılmıyor. Sadece korsan olarak indirebiliyoruz. Açıkçası iyi bir sistemim var çok da riske atmakta istemiyorum. Bir kaç aydır oyun aklıma esip duruyor, o yüzden sizlere danışmak istedim. Acaba nereden indirebilirim?

Korsan kullanan birisi değilimdir, mecburiyetten.

Sagittarius

80+ Silver
2014-2015 yıllarında Turok(2008) oyununu internet kafede oynuyordum. Bayağı bir sevmiştim oyunu. Hatta 3-4 yıl önce çöp laptopa korsan olarak indirip oynamıştım bile. Şimdi tekrar oynamak istiyorum ama ne yazık ki bu oyunu bildim bileli hiç bir platformda satılmıyor. Sadece korsan olarak indirebiliyoruz. Açıkçası iyi bir sistemim var çok da riske atmakta istemiyorum. Bir kaç aydır oyun aklıma esip duruyor, o yüzden sizlere danışmak istedim. Acaba nereden indirebilirim?

Korsan kullanan birisi değilimdir, mecburiyetten.
Bende ps kafede Blur u cok sevmistim onu aradim ama satılmıyor korsan indiriliyor yalniz givenmedigimden indirmedim bence sende indirme knk yapacak bosey yok saglamindir.net givenilir diyolardi oda kırık çıktı

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
E satılıyor işte bu değil mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR