Neler Yeni

Meclise Enes Batur'u Çağırma Teklifi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu, geçen perşembe düzenlediği toplantısında sosyal medya mecralarını masaya yatırdı.
CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, toplantıda, YouTuber Enes Batur'u kastederek"Dünyanın bildiği bir kişi. Onu muhatap alıp buraya belki davet etmemiz gerektiğini düşünüyorum yani dinlememiz lazım. Yani nasıl bakıyor, nedir, ne düşünüyor? Çünkü milyonlarca genci etkiliyor, bizim çocuk, herkes oturup 5-6 yaşında çocuklarımız deli gibi onu izliyorlar'' diye bir öneride bulundu.

Düşünceleriniz Nelerdir? Bence Enes Batur gibi troll içerikli bir kanalın yerine Barış Özcan dinlenebilirdi. Hakkında iddialar var çağırmayalım derseniz, Ruhi Çenet var, Engin Deniz var, Neo&Toprak var? Yani öneri doğru ama kişi yanlış bence.

Sonuçta Enes Batur'u izleyen kişiler genelde meclisi takip etmiyor, daha çok siyaseti ve meclisi takip eden bir kitlesi olan Youtuber'lar çağırılmalı bence.

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu, geçen perşembe düzenlediği toplantısında sosyal medya mecralarını masaya yatırdı.
CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, toplantıda, YouTuber Enes Batur'u kastederek"Dünyanın bildiği bir kişi. Onu muhatap alıp buraya belki davet etmemiz gerektiğini düşünüyorum yani dinlememiz lazım. Yani nasıl bakıyor, nedir, ne düşünüyor? Çünkü milyonlarca genci etkiliyor, bizim çocuk, herkes oturup 5-6 yaşında çocuklarımız deli gibi onu izliyorlar'' diye bir öneride bulundu.

Düşünceleriniz Nelerdir? Bence Enes Batur gibi troll içerikli bir kanalın yerine Barış Özcan dinlenebilirdi. Hakkında iddialar var çağırmayalım derseniz, Ruhi Çenet var, Engin Deniz var? Yani öneri doğru ama kişi yanlış bence.
milletvekili ile seçim propagandsaı için tiktok çekecekler herhalde

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz düzenleme yaptım konuda.

Major

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
İsim

Düşünceleriniz Nelerdir? Bence Enes Batur gibi troll içerikli bir kanalın yerine Barış Özcan dinlenebilirdi. Hakkında iddialar var çağırmayalım derseniz, Ruhi Çenet var, Engin Deniz var? Yani öneri doğru ama kişi yanlış bence.
Çok doğru, bence Barış Özcan ı çağırmalılardı.

Sonuçta sosyal medya ile alakalı bir toplantı varsa, sosyal medya mecrasından birilerinin çağırılması mantıklı olur, bu doğru bir karar.
Ama gidip enes batur çağırılmaz, yoksa çok izleniyor diye salih reisi çağırın o zaman.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Neo & Toprak çağırılmaz çünkü Enes Batur'a göre çok daha az abonesi var.

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
enes baturu izleyenler zaten max 11 yaşında ülkenin derdiyle falan da ilgileneceklerini düşünmüyorum onun yerine yaş ortalaması daha yüksek olan kanallar getirilirse daha iyi olabilir ruhi çenet gibi vs

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
5 10 yaşındaki çocuklar oy verebilse ve biraz parwyı basıp hile yapsa cumhurbaşkanı bile olabilir bence

Avolay

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,778
Üyeler
151,802
Son üye
atak24
Top Bottom