Neler Yeni

Meclise Enes Batur'u Çağırma Teklifi!

groovy pancake

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
furkan özcan
enes baturu izleyenler zaten max 11 yaşında ülkenin derdiyle falan da ilgileneceklerini düşünmüyorum onun yerine yaş ortalaması daha yüksek olan kanallar getirilirse daha iyi olabilir ruhi çenet gibi vs
11 yaşımda olduğumu öğrendim o.O2

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu, geçen perşembe düzenlediği toplantısında sosyal medya mecralarını masaya yatırdı.
CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, toplantıda, YouTuber Enes Batur'u kastederek"Dünyanın bildiği bir kişi. Onu muhatap alıp buraya belki davet etmemiz gerektiğini düşünüyorum yani dinlememiz lazım. Yani nasıl bakıyor, nedir, ne düşünüyor? Çünkü milyonlarca genci etkiliyor, bizim çocuk, herkes oturup 5-6 yaşında çocuklarımız deli gibi onu izliyorlar'' diye bir öneride bulundu.

Düşünceleriniz Nelerdir? Bence Enes Batur gibi troll içerikli bir kanalın yerine Barış Özcan dinlenebilirdi. Hakkında iddialar var çağırmayalım derseniz, Ruhi Çenet var, Engin Deniz var, Neo&Toprak var? Yani öneri doğru ama kişi yanlış bence.

Sonuçta Enes Batur'u izleyen kişiler genelde meclisi takip etmiyor, daha çok siyaseti ve meclisi takip eden bir kitlesi olan Youtuber'lar çağırılmalı bence.
Çocuklar Barış Özcan izlemiyor ki? Sadece bi ara memeleri çıktı. 15 yaş altının Barış Özcan izlediğini sanmıyorum. Videoların yorumlarından da belli oluyor. (İstisnalar kaideyi bozmaz.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Çocuklar Barış Özcan izlemiyor ki? Sadece bi ara memeleri çıktı. 15 yaş altının Barış Özcan izlediğini sanmıyorum. Videoların yorumlarından da belli oluyor. (İstisnalar kaideyi bozmaz.)
Bende o yüzden dedim siyasetle alakası olmayan çocukların izlediği Enes Batur yerine Barış Özcan daha iyi olurdu kitlesi daha akıllı
Mesaj otomatik birleştirildi:

acaba gidince ne konuşacak çok merak ediyorum ne kadar cahil olduğunu az çok biliyorum
Tiktok çekicekler :D

Komando41.

80+ Silver
içerikleri kurgu dışına çıkmayan 11 yaş grubunu temsil eden birinin bizi temsil etmesi üzücü

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu, geçen perşembe düzenlediği toplantısında sosyal medya mecralarını masaya yatırdı.
CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, toplantıda, YouTuber Enes Batur'u kastederek"Dünyanın bildiği bir kişi. Onu muhatap alıp buraya belki davet etmemiz gerektiğini düşünüyorum yani dinlememiz lazım. Yani nasıl bakıyor, nedir, ne düşünüyor? Çünkü milyonlarca genci etkiliyor, bizim çocuk, herkes oturup 5-6 yaşında çocuklarımız deli gibi onu izliyorlar'' diye bir öneride bulundu.

Düşünceleriniz Nelerdir? Bence Enes Batur gibi troll içerikli bir kanalın yerine Barış Özcan dinlenebilirdi. Hakkında iddialar var çağırmayalım derseniz, Ruhi Çenet var, Engin Deniz var, Neo&Toprak var? Yani öneri doğru ama kişi yanlış bence.

Sonuçta Enes Batur'u izleyen kişiler genelde meclisi takip etmiyor, daha çok siyaseti ve meclisi takip eden bir kitlesi olan Youtuber'lar çağırılmalı bence.
Orkunu çağırın

Komando41.

80+ Silver
enis kirazoğlu sad

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Enes Batur'u çağırmak komik bir öneri olmuş. Kitlesi 10-15 yaşındaki çocuklar. Oy verme yaşına geldiklerinde, Enes Batur'u böyle seveceklerini düşünmüyorum.

Barış Özcan, çağrılsa da gelmez. Kendisinin ne olduğunu biliyor. Diğer isimleri hiç takip etmedim, bilmiyorum.
Kafaları çağırın tüm meclise kışkırtma yapsınlar.

Ama işler beklenildiği gibi gitmedi ve Mansur Bey cumhurbaşkanı oldu :D
Lafı bile saçma bea.
Hocam bu dediğiniz şaka yollu bile imkansız.
Afedersiniz komiklik yapmak istediyseniz fazla ciddiye almış olabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Kafaları çağırın tüm meclise kışkırtma yapsınlar.
Ama sonu kötü bitti ve kafalar ömür boyu müebbet yediler.

Lafı bile saçma bea.
Hocam bu dediğiniz şaka yollu bile imkansız.
Afedersiniz komiklik yapmak istediyseniz fazla ciddiye almış olabilirim.
Espriydi kanka :D

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ama sonu kötü bitti ve kafalar ömür boyu müebbet yediler.

Espriydi kanka :D
Adamlar neree gitse kışkırtma yaparlar artık.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Bende o yüzden dedim siyasetle alakası olmayan çocukların izlediği Enes Batur yerine Barış Özcan daha iyi olurdu kitlesi daha akıllı

Tiktok çekicekler :D
Dostum bende Barış Özcan çocuklar izlemiyor dedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,778
Üyeler
151,802
Son üye
atak24
Top Bottom