Neler Yeni

Meclise Enes Batur'u Çağırma Teklifi!

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Enes Batur ile birlikte video çekmeleri lazım. Orneğin Enes Batur ile Konya gezisi yapıp oradaki yerleri gösterebilirler. Çocuklar da Konyadaki turistik yerleri veya camileri öğrenmiş olur. Faydalı bir video olmuş olur.
Kesin çeker o da . Çatalhöyükte yerleşim yerlerinden son çıkan kazanır oynar

Avolay

80+ Gold

wass

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
928
İsim
Kayra
İlgilendiği Kategoriler
HipHop
Twitter
wass015
Discord
wass#0315
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu, geçen perşembe düzenlediği toplantısında sosyal medya mecralarını masaya yatırdı.
CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, toplantıda, YouTuber Enes Batur'u kastederek"Dünyanın bildiği bir kişi. Onu muhatap alıp buraya belki davet etmemiz gerektiğini düşünüyorum yani dinlememiz lazım. Yani nasıl bakıyor, nedir, ne düşünüyor? Çünkü milyonlarca genci etkiliyor, bizim çocuk, herkes oturup 5-6 yaşında çocuklarımız deli gibi onu izliyorlar'' diye bir öneride bulundu.

Düşünceleriniz Nelerdir? Bence Enes Batur gibi troll içerikli bir kanalın yerine Barış Özcan dinlenebilirdi. Hakkında iddialar var çağırmayalım derseniz, Ruhi Çenet var, Engin Deniz var, Neo&Toprak var? Yani öneri doğru ama kişi yanlış bence.

Sonuçta Enes Batur'u izleyen kişiler genelde meclisi takip etmiyor, daha çok siyaseti ve meclisi takip eden bir kitlesi olan Youtuber'lar çağırılmalı bence.
Neo&Toprak popilizm dışında bir şey yapmıyor. Bence hiçbir sosyal medya fenomeni çağırılmamalı.

Onurkotlutok05

80+ Gold
Kendi kendime :
YouTube > birader anı ses efekti > tekrar YouTube > bruh ses efekti

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu, geçen perşembe düzenlediği toplantısında sosyal medya mecralarını masaya yatırdı.
CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, toplantıda, YouTuber Enes Batur'u kastederek"Dünyanın bildiği bir kişi. Onu muhatap alıp buraya belki davet etmemiz gerektiğini düşünüyorum yani dinlememiz lazım. Yani nasıl bakıyor, nedir, ne düşünüyor? Çünkü milyonlarca genci etkiliyor, bizim çocuk, herkes oturup 5-6 yaşında çocuklarımız deli gibi onu izliyorlar'' diye bir öneride bulundu.

Düşünceleriniz Nelerdir? Bence Enes Batur gibi troll içerikli bir kanalın yerine Barış Özcan dinlenebilirdi. Hakkında iddialar var çağırmayalım derseniz, Ruhi Çenet var, Engin Deniz var, Neo&Toprak var? Yani öneri doğru ama kişi yanlış bence.

Sonuçta Enes Batur'u izleyen kişiler genelde meclisi takip etmiyor, daha çok siyaseti ve meclisi takip eden bir kitlesi olan Youtuber'lar çağırılmalı bence.
Yeter ama ya halen çocuklara bize oy verin propagandası yapıcaklar bari çocukları siyaset'e sokmayın.

tccc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
mmzmz
acaba gidince ne konuşacak çok merak ediyorum ne kadar cahil olduğunu az çok biliyorum

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Muhammet Trabzon

Enes Batur'u çağırmak komik bir öneri olmuş. Kitlesi 10-15 yaşındaki çocuklar. Oy verme yaşına geldiklerinde, Enes Batur'u böyle seveceklerini düşünmüyorum.

Barış Özcan, çağrılsa da gelmez. Kendisinin ne olduğunu biliyor. Diğer isimleri hiç takip etmedim, bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,777
Üyeler
151,801
Son üye
mesuttosun
Top Bottom