Neler Yeni

Meclise Enes Batur'u Çağırma Teklifi!

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,161
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Enes Batur ile birlikte video çekmeleri lazım. Orneğin Enes Batur ile Konya gezisi yapıp oradaki yerleri gösterebilirler. Çocuklar da Konyadaki turistik yerleri veya camileri öğrenmiş olur. Faydalı bir video olmuş olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Enes Batur ile birlikte video çekmeleri lazım. Orneğin Enes Batur ile Konya gezisi yapıp oradaki yerleri gösterebilirler. Çocuklar da Konyadaki turistik yerleri veya camileri öğrenmiş olur. Faydalı bir içerik olmuş olur.
mantıklı

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Televizyonda ve habelerde genellikle Enes Batur'un ismi çok geçiyor. Bu yüzden önce o çağırılmıştır diye düşünüyorum.

Bu davetlerin devamının geleceğini ve farklı isimleri göreceğimizi düşünüyorum.

Avolay

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama

Excator23cm

80+ Gold
Mantıklı olur küçük kitleye hitap ettiğinden faydalı işler çıkartılabilir çocuklara güzel şeyler aşılanılabilir.

En İyi Cevap
1
Enes Batur ile birlikte video çekmeleri lazım. Orneğin Enes Batur ile Konya gezisi yapıp oradaki yerleri gösterebilirler. Çocuklar da Konyadaki turistik yerleri veya camileri öğrenmiş olur. Faydalı bir video olmuş olur.
Düşünsene mecliste daireden son çıkan kazanır yada 100kat karton hücredan çıkan kazanır çektiklerini o.O2

Avolay

80+ Gold

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,707
İsim
Kgn
Değil.

Türk olması öenmli değil.
T.C sınırları içinde yaşamadıktan sonra kimseyi çağırmazlar o şekilde.
yok zaten ben öyle demiyorum :D bir ara boş işler yapan kişiler vardı sanırım o anlamda söylemiştim.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Barış Özcan , Ruhi Çenet , Kerem Gök gibi insanları ara sıra izliyorum Ruhi çenet daha fazla ama . Bu gibi insanlar varken ciddi hakaret ediyolar .
Adamın içeriği oyun. Neden bilgi veren güzel kanallar varken Enes batur? Tek takipçisi fazla olan insan o mu ? Gençlerin çoğu izlemiyor bile izleyenler sadece 3 5 yaşında ki çocuklar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,778
Üyeler
151,802
Son üye
atak24
Top Bottom