Neler Yeni

Media markt cloud II 1750₺’ye alınır mı

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
Hocam hiç senin yaşadığın bir şey yaşamadım, tahmin bile yürütemiyorum be olduğu hakkında 😄😄

Benim en yaşadığım sorun, bi ara kulaklığın sesi gitmişti bi taraf geliyordu diğer taraf az geliyordu, meğersem ses kartı ile kulaklık arasında ki jak biraz çıkmış. Aynı şekilde bi ara mikrofonum hiç çalışmıyordu ondada aynı şekilde ses kartında ki jak çok az çıktığı için olmuştu
Yok hocam bende ses kartlık bir durum yoktu gibi ses kartlık bir durum olsa jakla telefona taktığımda düzelirdi ama düzelmedi şans işte ama gece gece çok canım sıkıldı bir tona para verdim üstüne hüsran bir bardak soğuk su içtik

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Emre
Yok hocam bende ses kartlık bir durum yoktu gibi ses kartlık bir durum olsa jakla telefona taktığımda düzelirdi ama düzelmedi şans işte ama gece gece çok canım sıkıldı bir tona para verdim üstüne hüsran bir bardak soğuk su içtik
Dediğim gibi şanssızlık, bence bidaha dene şansını anakarta tak bu sefer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide sipariş vermeden hemen önce, 3 ağıza 3 buruna...

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
Dediğim gibi şanssızlık, bence bidaha dene şansını anakarta tak bu sefer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide sipariş vermeden hemen önce, 3 ağıza 3 buruna...
Hocam banyodan sağ ayakla çıktıktan sonra hemen sipariş vereceğim bu sefer nasipse

oEnesQlf

80+ Silver
Hocam bütçe varsa cloud 3 al nays ile 2300 e geliyor cloud 2 den çok daha iyi

Top Bottom