Neler Yeni

Yardım Mediamarkt telefon iade alır mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Arda
Ben çatacak yer aramıyoumda, sen bela arıyorsun herhalde? o arkadaşın yaptığı çirkeflikleri görseniz sizde aynı tepkileri verirdiniz öğlen öğlen birbirimizi kırmayalım. İyi forumlar.
Bela arıyorsun falan derken hocam hayırdır, kime ahkam kesiyorsun sen? sana normal bir şey demişim. İyi forumlar.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,477
İsim
.
S23 aldım dostlar normalde iade etme gibi bir düşüncem yoktu internette gördüğüm kadarıyla boyutu tatmin ediciydi yakınımda da görebileceğim mağaza olmadığı için hepsibuarada üzerinden almak zorunda kaldım satıcı mediamarkt şuan ürün kendilerine ulaşmış inceleniyor yazıyor muhtemelen bugün veya en geç yarın red veya onay kararı çıkar çok gerginim bu hafta başından beri elim ayağım titriyor ya iade olmazsa ne yaparım diye mediamarkta aranıza internetten alıp, iade eden oldu mu? cihazın boyutu gerçekten çok küçük elime küçük geldi.
Kart taktıysan almazlar

Zexius

80+ Bronze
Bela arıyorsun falan derken hocam hayırdır, kime ahkam kesiyorsun sen? sana normal bir şey demişim. İyi forumlar.
Hadi dostum arıza çıkarma normal bir şey demediğini sende bende biliyoruz. Normal bir şey diyen insan mesaja gülücük atmaz, çatacak yer mi arıyorsun demez? öğlen öğlen boş konuşma hadi kardeşim işine bak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Arda
Hadi dostum arıza çıkarma normal bir şey demediğini sende bende biliyoruz. Normal bir şey diyen insan mesaja gülücük atmaz, çatacak yer mi arıyorsun demez? öğlen öğlen boş konuşma hadi kardeşim işine bak.

İade oldu hocam kart'ta takmıştım.
Garip bir adamsın sen, çözemedim.

Zexius

80+ Bronze
Gelip mesajıma burda boş boş haha gülücüğü atarak gelip, benim canımı sıkıyorsun ondan sonra kime ahkam kesiyorsun, hocam hayırdır oluyor bak işine kardeşim saçma saçma konuşuyorsun terbiyesizlik yapıyorsun geliyorsun kışkırtıyorsun sonra normal bir şey dedim diyorsun hangi kafayla sen yazıyorsun bunu? ayrıca sen yazmamışsın güzel kardeşim

Garip bir adamsın sen, çözemedim.
Tamam kardeşim hadi işine yol al.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,477
İsim
.

İade oldu hocam kart'ta takmıştım.
Hocam normalde sim kart takınca alınmıyor yazıyor internette ama hayırlı olsun S23 aşırı küçük bu arada en iyisini yaptın

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Arda
Gelip mesajıma burda boş boş haha gülücüğü atarak gelip, benim canımı sıkıyorsun ondan sonra kime ahkam kesiyorsun, hocam hayırdır oluyor bak işine kardeşim saçma saçma konuşuyorsun terbiyesizlik yapıyorsun geliyorsun kışkırtıyorsun sonra normal bir şey dedim diyorsun hangi kafayla sen yazıyorsun bunu? ayrıca sen yazmamışsın güzel kardeşim

Tamam kardeşim hadi işine yol al.
Kardeşim, ben açıklamamı yapmışım o yazıya güldüm attım dedim, normal yani bunda bir şey de yok, seni ilgilendirebilecek bir şey de yok, çok kafaya takıyorsun, biraz üslup öğren.

Zexius

80+ Bronze
Kardeşim, ben açıklamamı yapmışım o yazıya güldüm attım dedim, normal yani bunda bir şey de yok, seni ilgilendirebilecek bir şey de yok, çok kafaya takıyorsun, biraz üslup öğren.
Sana mı sorucam üslüpumu? konuyla ilgili bilgin olmadan gelip bana bulaşan sensin? beni ilgilendiren bir şey olmaması için benim mesajımla etkileşime geçmemen gerekiyor güzel kardeşim. Sende önce kaşınmamayı öğren, yoksa bu kafayla seni çok kaşırlar.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Arda
Sana mı sorucam üslüpumu? konuyla ilgili bilgin olmadan gelip bana bulaşan sensin? beni ilgilendiren bir şey olmaması için benim mesajımla etkileşime geçmemen gerekiyor güzel kardeşim. Sende önce kaşınmamayı öğren, yoksa bu kafayla seni çok kaşırlar.
Yok harbi, sen sorunlusun ben sana anlatamadım. O 14 günlük iade hakkı olmuyor diyen arkadaşada kapak olarak bu konuyu atarsınız artık şu yazdığın yazıya güldüm komik ne var bunda? en kısa zaman da psikiyatriye görünmeni öneririm hocam.

Zexius

80+ Bronze
Hocam normalde sim kart takınca alınmıyor yazıyor internette ama hayırlı olsun S23 aşırı küçük bu arada en iyisini yaptın
Sim kart diyorsunuz pardon onu takmamıştım. Yanlış anlamışım ben kusura bakmayın.

Yok harbi, sen sorunlusun ben sana anlatamadım. O 14 günlük iade hakkı olmuyor diyen arkadaşada kapak olarak bu konuyu atarsınız artık şu yazdığın yazıya güldüm komik ne var bunda? en kısa zaman da psikiyatriye görünmeni öneririm hocam.
la yürü git? sana mı sorucam nereye gideceğimi hala yazıyorsun he kardeşim tamam hadi uza?

Delimidir nedir? ya konu ile ilgili güncelleme yapalım diyoruz, başka bi tanesi geliyor çatıyor ya, çattık ya sen git psikiyatriye saçma saçma konuşuyorsun.

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Ali Mert Okuducu
Kaşınmayın arkadaşlar kaşıyıcı var kaşır bak

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru