Neler Yeni

Medyum Falcı,Cinler,Büyü Bozma

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
murat
TCK 158/1-A maddesine göre 'Dini istismar sebebiyle dolandırıcılık suçu' medyum ve falcılar ile ilgili olup, davacı olunduğunda en az üç yıl hapis cezası verilmektedir.

- Cep telefonundan kuranı kerimden bazı sureleri kulaklıkları takarak yüksek sesle dinlememiz gerekir.
- Bardağa biraz zeytin yağı koyup ihlas,felak,nas,kevser,fatiha gibi sureleri okuyup üzerine üfledikten sonra yağı elimizle kalbimize sürmemiz gerekir.
- Kurandan bazı sureleri birkaç defa okuyup kalbimize ve karnımıza üflememiz gerekir.tekrardan sureleri okuyup elimizin içine üfleyip elimizi vücudumuzun her yerine bastırarak sürmemiz gerekir.
------------------------------------------------------------------------------------------------
-Zariyat Suresi 56.ayet: Ben, insanları ve cinleri ancak bana kulluk etsinler diye yarattım.
-Hicr Suresi 27.ayet: Cinleri, insan gözeneklerinden geçebilen dumansız ateşten yarattık.
-Felak Suresi: Düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden Allaha sığınırım.
-Muhammed Suresi 33.ayet:' Ey inananlar, Allah'a ve Peygamber'e iman edin ki yaptıklarınızı boşa çıkarmayın.
-Bakara Suresi 62.ayet: Şüphesiz iman edenler, yahudilerden, hristiyanlardan ve sabiilerden Allaha iman edip salih amel işleyenler cennete girecektir.
-Araf Suresi 179.ayet: Andolsun birçok cin ve insanı cehennem için yarattık.onların gözleri,kulağı ve kalbi olmasına rağmen kavramaz.işte onlar hayvan gibidir.

*Emniyet müdürlüklerinde istihbarat şubesi vardır.cep telefonu sinyali ile geçmiş verileri tespit edebilmektedir.web sitesi,sosyal medya hesabı,hts kaydı.banka hesap hareketimiz.*
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Teşekkürler dostum uğraşın için ama çok abartı geliyor bana bu koruma yöntemleri.

MematiBaş🚬

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,533
İsim
Memati Baş
evet kanka bunu neden attın?

Top Bottom