Neler Yeni

Mekanik klavye önerisi

esancash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
ihsan
Bütçe
999
Merhabalar 2020 den beri kullandığım ogre rgb klavyem ne kadar çabalasamda temizlesemde tuşlar takılmaya başladı.
yeni bir klavye almak istiyorum, 1k bütçem var
switch olarak mavi switch kesinlikle düşünmüyorum ama ucuza sadece mavi varsa olabilir
onun dışında daha sessiz red veya brown gibi switchler olabilir.
büyük enter ve yazılımda kullanılan aşağıda bırakacağım tuşların klavyede yer almasını istiyorum doğrusu
1715554083404.png

Bu klavyeyi beğeniyorum ucuzda fakat tekrar gamepower alıp almamak konusunda kararsızım

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Kadir
Merhabalar 2020 den beri kullandığım ogre rgb klavyem ne kadar çabalasamda temizlesemde tuşlar takılmaya başladı.
switch olarak mavi switch kesinlikle düşünmüyorum ama ucuza sadece mavi varsa olabilir
büyük enter ve yazılımda kullanılan aşağıda bırakacağım tuşların klavyede yer almasını istiyorum doğrusu
Alıntıyı görüntüle
Bu klavyeyi beğeniyorum ucuzda fakat tekrar gamepower alıp almamak konusunda kararsızım
Gamepower fena bir marka değil ki ben trust kullanıyorum ve baya memnunum mekanik olmamasına rağmen

esancash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
ihsan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yada 1000 TL vermek yerine 50 TL ye çakmak gazı almak mı :ROFLMAO:

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Arnold Ciwardagexer
Alıntıyı görüntüle
Hocam Gamepower, Rampage, Trust, Gamebooster gibi markalardan uzak surun. Bu bütçeye indirimde z686 bakınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yada 1000 TL vermek yerine 50 TL ye çakmak gazı almak mı :ROFLMAO:
Ben bunu denedim. Hissiyatı yok ediyor ve sürtünmeyi artırıyor.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Ensar Polat
Hocam Gamepower, Rampage, Trust, Gamebooster gibi markalardan uzak surun. Bu bütçeye indirimde z686 bakınız.

Gamepower saberden haberin yok sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
kaan cuvadar

gamepowera karşı neden bu kadar ön yargı var anlamıyorum klavyesini mouse unu kulaklığını kullandım gram sorun çıkartmadılar ve iyiydiler

esancash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
ihsan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
saber i sevmiyorum ben doğrusu

gamepowera karşı neden bu kadar ön yargı var anlamıyorum klavyesini mouse unu kulaklığını kullandım gram sorun çıkartmadılar ve iyiydiler
önyargı değil aslında hocam ben 2020 de alırken de klavyede kronik sorun var takılıyor kullandıktan sonra diyodular ki öyle oldu gerçekten uzun kullanım sonrası yoksa ürün ilk başlarda fıstık gibi hiçbi sıkıntım sorunum yoktu ki 300 TL ye almıştım:(

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
ada yalın
Garanti diye bir hizmeti yok çünkü. Kendi garantisi yok başka firma destek veriyor oda ya kullanıcı hatası yada ücret gibi şeyler bahane ediyor ürünün arkasında duran yok

esancash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
ihsan
1715561399784.jpeg

800 TL gibi bi fiyata hepsiburada kalbimi çaldı bunu aldım...

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Arnold Ciwardagexer
Hocam "genel olarak" klavye ve mouselarındaki switchler ucuz Çin menşeili oluyor. Content switch veya Outemu 1. nesil switch kullanıyorlar. Etrafımda çok fazla insan var bu gibi Çin'de üretip marka bastıran firmalardan şikayetçi olan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,889
Üyeler
143,246
Son üye
İgito
Top Bottom