Neler Yeni

Memtest86 Sonuçları ve Çözüm

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Mete
Merhabalar, ramlerimde sorun olduğunu düşündüğüm bir konum vardı fakat memtest ile alakalı olduğu için yeni açmak istedim, gece memtest ile kontrole bıraktım fail vermiş ama yanlışıkla geçiş yaptım ve hangi ramin ne sorunu olduğunu göremeden geçmek durumunda kaldım bu konu ile alakalı bilgisi olan var mıdır? Neyde ne sorun var görebileceğimiz, anlayabileceğimiz bir yere kaydetmişmidir html bişi diyordu kaydettim ama ilk defa yaptığım için bilgim yok, yardımcı olabilecek var mıdır ramin hangisinde ne sorun olduğu konusun da? 3600 mhz e çektiğimde sürekli watman hatası yiyorum saniyesinde ve dün de memory management mı ne gibi bir kaç kere mavi hata yedim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim, raporun nerede olduğunu söylerseniz de raporları paylaşabilirim hemen.

eren28tr

80+ Platinum
Xmp ayarını kapatıp ramleri tek tek takıp memtest86 ile test et sorunun hangi ramde ise bulursun.

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xmp ayarını kapatıp ramleri tek tek takıp memtest86 ile test et sorunun hangi ramde ise bulursun.
Onuda düşündüm ama peki ram slotlarında bir sorun olma ihtimali var mıdır onuda görebilir miyiz bu testte?

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam takıp slotu test et işte 2 farklı rami aynı slota tek tek takıp test et ramin birinde hata verirse ram bozuktur.
Gece yaptığım testin özetini göndersem bulabilir misiniz ben anlamıyorum çünkü html ve txt olarak bir şeyler kaydetmiş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,412
Üyeler
156,608
Son üye
bellial
Top Bottom