Neler Yeni

Merhaba Donanımarşiv üyeleri

Osmnezn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Osman Esen
Merhaba arkadaşlar 3 sene sonra başka bir forumda olmam çok mutlu etti ben sizlerle tanışmak çok isterim açıkcası eski forum saçma yasakları yüzünden buraya geldim neyse herkeze iyi forumlar

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz
Merhaba arkadaşlar 3 sene sonra başka bir forumda olmam çok mutlu etti ben sizlerle tanışmak çok isterim açıkcası eski forum saçma yasakları yüzünden buraya geldim neyse herkeze iyi forumlar
Türkiye'nin Kasmayan Teknoloji Platformuna Hoşgeldin :D

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz
Burası daha iyimiş benim eski forum 5 yaşındaki çocuklar kaynıyordu orayı biliyorsunuz zaten :D
5 Yaşındaki Çocukları Geç Ota B*ka Uyarı Atan Platform Ö Yerine O Mu Yazdın Uyarı :D Noktalama İşaretlerine Uymadın Mı ? Uyarı :D Hiç Kullanmadım Ama Boş Ortam Olduğuna Eminim

Osmnezn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Osman Esen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz
Merhaba :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sona nokta koymadım diye 5 gün ban yemiştim
HAHAHAHAHAHAHHAHA Cidden Komik Platformmuş Boşver Takma Burası Öyle Değil Bak İstediğim Gibi Yazıyorum Ne Ban Yiyorum Ne Uyarı Sakin Ortam Rapor Sistemide Hızlı Çalışıyor Sorun Yok Yani :D

Osmnezn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Osman Esen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HAHAHAHAHAHAHHAHA Cidden Komik Platformmuş Boşver Takma Burası Öyle Değil Bak İstediğim Gibi Yazıyorum Ne Ban Yiyorum Ne Uyarı Sakin Ortam Rapor Sistemide Hızlı Çalışıyor Sorun Yok Yani :D
Valla rahatladım ya mükemmelmiş bura diger forum zaten Kuzey Kore rahatladım valla

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372