Neler Yeni

Merhabalar Bu Gün Discorda böyle bir mesaj aldim (2,3k bir suncu yetkilisi)

bugra.000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra
YASAL BİLDİRİ

Tarih: 13.08.2024 23:30

Konu: Yasa Dışı Tehdit ve Şantaj Hakkında Yasal Süreç Başlatılması

Sayın Discord name : buğriş, (ID127228024130135)

Bu yazı, [13.08.2024] tarihinde [buğriş] tarafından [Emir] isimli mağdura karşı gerçekleştirilen yasa dışı tehdit ve şantaj eylemleri hakkında başlatılan yasal süreci bildirmek amacıyla tarafınıza iletilmektedir.

Olayın özeti olarak, [Buğriş], mağdurun özel fotoğraflarını ele geçirdiğini iddia ederek mağdura yönelik tehdit ve şantajda bulunmuş, mağduru istenmeyen eylemlere zorlamaya çalışmıştır. Bu durum, mağdurun ruhsal ve fiziksel güvenliği açısından ciddi bir tehdit oluşturmuş olup, Türk Ceza Kanunu’nun ilgili maddeleri kapsamında suç teşkil etmektedir.

Bu çerçevede, Savcılık veya Polis Müdürlüğü'nün nezdinde suç duyurusunda bulunulmuş ve yasal süreç başlatılmıştır. Olayın tüm detayları, kanıtları ve mağdurun beyanları, yetkili mercilere iletilmiş olup, hukuki süreç titizlikle yürütülecektir.

Bu tür suçların cezasız kalmayacağı ve sorumluların adalet önünde hesap vereceği hususunda tarafımızdan gereken adımların atıldığını ve atılmaya devam edileceğini belirtmek isteriz.

Gereği bilgilerinize sunulur.

Saygılarımızla,

Ve Böyle Bir Sey Yapmadim Sadece Resmini Profil Resmin Yaparım (malesef biraz yapmış gibiyim ama pişmanım biraz) Mesaj Gerçek Mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
muhip ceylan
Bunu yazmak için kayıt oldum
mesaj gerçek değil adam seni korkutmayı amaçlamış başarmışta xD

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,416
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Bunu yazmak için kayıt oldum
mesaj gerçek değil adam seni korkutmayı amaçlamış başarmışta xD
Azminden ötürü tebrik ederim sırf gülmek için kayıt olman sebepsizce komiğime ve hoşuma gitti. :D

Top Bottom