Neler Yeni

Merhabalar Minecraft İtem Kodlama Dili Nedir

Skawitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Metin Yavuz
arkadaşlar ben minecraftta kendime item kodlamak istiyorum bunun için hangi kodlama dili lazım python mudur acaba?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
arkadaşlar ben minecraftta kendime item kodlicamak istiyorum bunun için hangi kodlama dili lazım python mudur acaba?
Javascript Kullanıyor Diye Biliyorum Dil Olarak Zaten Direk Java

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
hmm python ile ne yapılıyor?
Python; web uygulamaları, yazılım geliştirme, veri bilimi ve makine öğreniminde (ML) yaygın olarak kullanılan bir programlama dilidir. Geliştiriciler, etkili ve öğrenmesi kolay olduğu ve birçok farklı platformda çalıştırılabildiği için Python'ı kullanır.

Skawitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Metin Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Python; web uygulamaları, yazılım geliştirme, veri bilimi ve makine öğreniminde (ML) yaygın olarak kullanılan bir programlama dilidir. Geliştiriciler, etkili ve öğrenmesi kolay olduğu ve birçok farklı platformda çalıştırılabildiği için Python'ı kullanır.
teşekkürler son bir sorum olucaktır python ile oyun üzerinden bir şey yapılamıyormu

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
teşekkürler son bir sorum olucaktır python ile oyun üzerinden bir şey yapılamıyormu
Python, oyun programlamadan web tasarımına kadar birçok alanda kullanılabilen bir programlama dilidir. Robotik uygulamalar, makine öğrenmesi, yapay zeka destekli bilgisayar programları gibi birçok alanda Python kullanılabilir.

Skawitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Metin Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Python, oyun programlamadan web tasarımına kadar birçok alanda kullanılabilen bir programlama dilidir. Robotik uygulamalar, makine öğrenmesi, yapay zeka destekli bilgisayar programları gibi birçok alanda Python kullanılabilir.
abi sen kralsın valla teşekkür ederim iyi akşamlar

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
abi sen kralsın valla teşekkür ederim iyi akşamlar
Rica Ederim Sana Verdiğim Cevapları Beğendiysen Sol Altta Yer Alan Rapor Et Bölümünden En İyi Cevap Tikini İşaretleyip Gönderirsen Belki Sende Bana Yardımcı Olabilirsin İyi Akşamlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,584
Üyeler
141,315
Son üye
eray31
Top Bottom