Neler Yeni

Metin 2 için sistem tavsiye

ibrahimC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim Halil Camkesen
İyi akşamlar Metin2 oynayan varsa aranızda bana yardimci olabilirmi yeni bir sistem alıcam şuan mevcutta r3 4100 vs rx 570 sistem var fakat yetmiyor 16 hesapla meley yapicam bunu kaldıracak bir bilgisayar lazım birde Metin2 Intel işlemcilerle daha iyi çalışıyor deniyor buna göre bana parça parça yada hazır sistem önerebilir misiniz bütçe 25-30k tl

ALİDXNZ

80+
Hocam kredi kartı taksidi ile mi alıcaksınız yoksa peşin mi
Çünkü taksit ile alma gibi bir niyetiniz yoksa ikinci el önerim

Sentinelreal1

80+ Bronze
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
İyi akşamlar Metin2 oynayan varsa aranızda bana yardimci olabilirmi yeni bir sistem alıcam şuan mevcutta r3 4100 vs rx 570 sistem var fakat yetmiyor 16 hesapla meley yapicam bunu kaldıracak bir bilgisayar lazım birde Metin2 Intel işlemcilerle daha iyi çalışıyor deniyor buna göre bana parça parça yada hazır sistem önerebilir misiniz bütçe 25-30k TL
Bundan almalısınız yoksa metin 2yi açmaz(!)

ibrahimC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim Halil Camkesen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşım doğru düzgün konu açtım sorumu sordum böyle bir notebook atıp dalga geçiyorsan bilmiyorsun demek bu oyunu bende biliyorum pek özellik istemediğini oyunun ama öyle değil işte oynayan bilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kredi kartı taksidi ile mi alıcaksınız yoksa peşin mi
Çünkü taksit ile alma gibi bir niyetiniz yoksa ikinci el önerim
Taksitle alıcam yani ayrı ayrida olabilir hesaplı bir hazır sistemde olur

Sentinelreal1

80+ Bronze
Arkadaşım doğru düzgün konu açtım sorumu sordum böyle bir notebook atıp dalga geçiyorsan bilmiyorsun demek bu oyunu bende biliyorum pek özellik istemediğini oyunun ama öyle değil işte oynayan bilir

Taksitle alıcam yani ayrı ayrida olabilir hesaplı bir hazır sistemde olur
sonuna ünlem koydum ayda yılda bir şaka yapalım dedik bu kadarda ağlamayın ya

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
NE alırsan al açar.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
İkinci el 1000 TL'lik kasa bakabilirsin.
Düzeltme; Konuyu tam okumamıştım, bilgim yok.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
İyi akşamlar Metin2 oynayan varsa aranızda bana yardimci olabilirmi yeni bir sistem alıcam şuan mevcutta r3 4100 vs rx 570 sistem var fakat yetmiyor 16 hesapla meley yapicam bunu kaldıracak bir bilgisayar lazım birde Metin2 Intel işlemcilerle daha iyi çalışıyor deniyor buna göre bana parça parça yada hazır sistem önerebilir misiniz bütçe 25-30k TL
Ddr5 7500f bir sistem daha iyi olur diye düşünüyorum. Birde 16 hesabı nasıl kontrol ediyorsunuz. Hile falan mı

l3her0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Osman Akbaş
R5 7500 içeren hazır sistemleri, youtube sistem kuranları kovala. Ekran kartı çok dert değil .

ibrahimC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim Halil Camkesen
R5 7500 içeren hazır sistemleri, youtube sistem kuranları kovala. Ekran kartı çok dert değil .
Evet bende işlemciye abanan bir oyun olduğunu düşünüyorum aklımda zaten 7500f ile 13400f vardı bakıcam artık hazır sistemle hangisini denk getirirsem

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah

xACa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Alperen
Knka metin2 oynamayan çoluk çocuk konuya dadanmış sen aldırma onları. Alacağın sistemde işlemci ve ramin yüksek olması lazım 16 çar açıp kullanabilmen için.

Knka metin2 oynamayan çoluk çocuk konuya dadanmış sen aldırma onları. Alacağın sistemde işlemci ve ramin yüksek olması lazım 16 çar açıp kullanabilmen için.
yani ekran kartından çok işlemci ve ram'e para basman lazım

Top Bottom