Neler Yeni

Metin2 oyun senin için mevcut değil hatası alıyorum

nalo55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
mehmet
Merhaba arkadaşlar
Oyuna giriş yapamıyorum oyun desteğine ulaştığımda:

Size daha önce açıkladığımız gibi bağlantınız VPN/proxy olarak sınıflandırılmıştır. Bunu sizin için manuel olarak değiştiremeyiz. Lütfen mevcut internet sağlayıcınızla iletişime geçin veya oyunu başka bir sağlayıcının bağlantısıyla başlatmayı deneyin.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Saygılarımla,
Kerr

Bana böyle diyor benim sizden isteiğim bu olayı nasıl çözerim manuel olarak modemimde reklam engelleyiic var ondan olduğunu düşünüyorum ama ben çözemedim yardımcı olacak var mı
İss:netspeed
Modem: keenetic extra dsl

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Göksel
BANLANDIN REIS HILEDEN

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Göksel

nalo55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BANLANDIN REIS HILEDEN

Bende aynı hatayı aldım sordum hesabınız banlandı dedi destek ekibi öyle oluyor reis
Kral mobil veri ile hesabıma giriş yapabiliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aynı hatayı aldım sordum hesabınız banlandı dedi destek ekibi öyle oluyor reis
Modem de proxy/vpn tarzı bir şey açık muhtemelen ama bulamadım

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Göksel
Kral mobil veri ile hesabıma giriş yapabiliyorum
Ben hesabıma giriş yaparken mevcut değil hatası alıyordum destek ekibe sordum balık botu kullanımdan dolayı hesabınız engellendi demiştiler ondan dedim

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Göksel
Evet xd

Dogan70

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
doğan
Merhaba arkadaşlar
Oyuna giriş yapamıyorum oyun desteğine ulaştığımda:

Size daha önce açıkladığımız gibi bağlantınız VPN/proxy olarak sınıflandırılmıştır. Bunu sizin için manuel olarak değiştiremeyiz. Lütfen mevcut internet sağlayıcınızla iletişime geçin veya oyunu başka bir sağlayıcının bağlantısıyla başlatmayı deneyin.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Saygılarımla,
Kerr

Bana böyle diyor benim sizden isteiğim bu olayı nasıl çözerim manuel olarak modemimde reklam engelleyiic var ondan olduğunu düşünüyorum ama ben çözemedim yardımcı olacak var mı
İss:netspeed
Modem: keenetic extra dsl
aynı tarihte bende toplu wifi ile oyuna girmek istedigimde aynı sorunu yaşadım kardeşim ticket attım aynı cevap mobilden girebiliyorum ama internetim az siteye giriş bilgileri geçersiz sorunu alıyorum clientte aynı şekilde lakin mobil veriden giriş yapabiliyorum halen çözemedim pc ye format attım aynı sorun devam ediyor tşkler

aynı tarihte bende toplu wifi ile oyuna girmek istedigimde aynı sorunu yaşadım kardeşim ticket attım aynı cevap mobilden girebiliyorum ama internetim az siteye giriş bilgileri geçersiz sorunu alıyorum clientte aynı şekilde lakin mobil veriden giriş yapabiliyorum halen çözemedim pc ye format attım aynı sorun devam ediyor tşkler
ayrıca ben yurtdışında yaşıyorum bu sorunu tşkler

nalo55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
mehmet

ayrıca ben yurtdışında yaşıyorum bu sorunu tşkler
İss ne ulaş oynicaksan ben çözdüm sorunu ama oyunu bıraktım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,710
Üyeler
140,689
Son üye
rumblecroos