Neler Yeni

Mevcut internetim çok kötü hangi firmaya geçmeliyim

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Metin Kardaş
Şuan x bir firma üzerinden TT altyapısı adında internet kullanıyorum fakat twitterda videolar donuyor, oyunlarda ms normal ama indirme hızım 3-4 mb de sabit kalıyor. Uygun fiyatlı ama kaliteli bir internet firmasına geçmek istiyorum hangi firma en iyisidir?

Mevcut altyapımı TURKNET ten yaptığım zaman böyle bir şey çıktı.
1722896423565.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Uzun huysuz
Turknete altyapın yoksa geçilmez zaten.Turkcell gibi tonla bu cell şu cell olan firmalara bak.Bu hızı hangisi en uygun fiyata veriyorsa,ona geç.

Shourd

80+ Silver
Şuan x bir firma üzerinden TT altyapısı adında internet kullanıyorum fakat twitterda videolar donuyor, oyunlarda ms normal ama indirme hızım 3-4 mb de sabit kalıyor. Uygun fiyatlı ama kaliteli bir internet firmasına geçmek istiyorum hangi firma en iyisidir?

Mevcut altyapımı TURKNET ten yaptığım zaman böyle bir şey çıktı. Alıntıyı görüntüle

bişi diyim mi şükredin bence :peeposad:şaka bi yana internetim bu ya bu arada altyapı isteyemiyormusunuz talep oluşturunca oluyor diye biliyorum

Ekler

• 1722896856834.png
    1722896856834.png
    48.2 KB · Hit: 14

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Metin Kardaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Turknete altyapın yoksa geçilmez zaten.Turkcell gibi tonla bu cell şu cell olan firmalara bak.Bu hızı hangisi en uygun fiyata veriyorsa,ona geç.
Şuan ki kullandığım zaten sözde 50 mbps + 15 mbps ama böyle bir şey alamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Uzun huysuz
bişi diyim mi şükredin bence :peeposad:
Bende böyleydim.Evi kentsel dönüşüme verdikten sonra altyapı geldi.Eviniz çok eski değilse (apartmandan bahsediyorum.) Altyapı getirmek daha kolay hocam.Mutlaka uğraşın hocam,daha iyisi varken... Bide yaparlarsa 🙄

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,478
İsim
Cengiz

Mevcut altyapımı TURKNET ten yaptığım zaman böyle bir şey çıktı. Alıntıyı görüntüle
Türksat Kablonet Öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Uzun huysuz
Şuan ki kullandığım zaten sözde 50 mbps + 15 mbps ama böyle bir şey alamıyorum.
İnternet firmalarının fiyatlarına bakın,araştırın müşteri hizmetlerini arayın onlar sizin için kuyruğa geçerler merak etmeyin :)

Shourd

80+ Silver
Bende böyleydim.Evi kentsel dönüşüme verdikten sonra altyapı geldi.Eviniz çok eski değilse (apartmandan bahsediyorum.) Altyapı getirmek daha kolay hocam.Mutlaka uğraşın hocam,daha iyisi varken... Bide yaparlarsa 🙄
500mp lik internet gelicekti ben sitede yaşıyorum apartmandaki insanlar genel olarak orta yaşlı ama yaşadığım ilçe biraz eski kafalı facebooka giriyor yeter dediler yaptırmadılar hayır birde ücret çok yüksekde değildi o zamanın parasıyla daire başı 2 aydata mı ne geliyordu

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,478
İsim
Cengiz

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Talat
TT ye gidip dilekce yazın bak nasıl yeniliyorlar alt yapıyı ben 10 arkadaşımla ayrı ayrı dilekce yazdım sıkayetcı oldum ilcenın altyapıyı kople yenilediler şuan minımum 70mb dowland 15 mb upload alıyoruz..

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Emre

Hocam alt yapınız sıkıntılıysa tt alt yapısı kullanan diğer firmalarda da çok bir fark olmayacak saha ekibi gelip kontrol sağladı mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
crazy
Hocam alt yapınız sıkıntılıysa tt alt yapısı kullanan diğer firmalarda da çok bir fark olmayacak saha ekibi gelip kontrol sağladı mı ?
öyle bi mantık yok, tt altyapısında x firmadan hizmet aldıgında memnun degilsen tt geç max performansta kullan. yan iss ler niye ucuz sanıyosun, aynı altyapı demek sana gelen kablo aynı demek, asıl fark herkesin kendi serverinde yönlendirmesinde, kapasitesinde

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Uzun huysuz
öyle bi mantık yok, tt altyapısında x firmadan hizmet aldıgında memnun degilsen tt geç max performansta kullan. yan iss ler niye ucuz sanıyosun, aynı altyapı demek sana gelen kablo aynı demek, asıl fark herkesin kendi serverinde yönlendirmesinde, kapasitesinde
tt çok sorunlu.Kendilerinde olan "basit" sorunu 6 aydır çözememişlerdi.max performans alıp sorun yaşamaktansa,az performans alır,en azından sorun yaşamam(diğer firma böyle sorun yaşatmıyorsa veya tt den az yaşatıyorsa)

Top Bottom