Neler Yeni

Mevcut internetim çok kötü hangi firmaya geçmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
crazy
tt çok sorunlu.Kendilerinde olan "basit" sorunu 6 aydır çözememişlerdi.max performans alıp sorun yaşamaktansa,az performans alır,en azından sorun yaşamam(diğer firma böyle sorun yaşatmıyorsa veya tt den az yaşatıyorsa)
bölgesel, altyapısal sorunlar olabilir, bende sorun yok, genel anlamda konuşursak diğer iss lerde internete uzun süre bağlı kalmak bile mucize, tt kadar kesintisiz ve uzun bağlantı süresi verebilen iss görmedim, zaten prime timedeki yurtdışı çıkışlarındaki kapasite yetersizligi bile tt nin farkını öne çıkarır

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Cahit Emin
Şuan x bir firma üzerinden TT altyapısı adında internet kullanıyorum fakat twitterda videolar donuyor, oyunlarda ms normal ama indirme hızım 3-4 mb de sabit kalıyor. Uygun fiyatlı ama kaliteli bir internet firmasına geçmek istiyorum hangi firma en iyisidir?

Mevcut altyapımı TURKNET ten yaptığım zaman böyle bir şey çıktı. Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

aksarayda kıpırkıpr kulalnıyorum

sonuç bu

sonuç bu
gıbırnet bu arada elim kaydı

Ekler

• test.PNG
    test.PNG
    123 KB · Hit: 2

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Emre
bölgesel, altyapısal sorunlar olabilir, bende sorun yok, genel anlamda konuşursak diğer iss lerde internete uzun süre bağlı kalmak bile mucize, tt kadar kesintisiz ve uzun bağlantı süresi verebilen iss görmedim, zaten prime timedeki yurtdışı çıkışlarındaki kapasite yetersizligi bile tt nin farkını öne çıkarır
Benimde bağlı olduğum port bozulmuş bugün gelen ekip söyledi port boşalmasını beklememiz gerekiyormuş oda boşalırsa tabi aynı dolapta 7 tane daha port arızalıymış benimki gibi babama dolap koyabiliriz demişler hocam bunu hızlandırma şansımız var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
crazy
Benimde bağlı olduğum port bozulmuş bugün gelen ekip söyledi port boşalmasını beklememiz gerekiyormuş oda boşalırsa tabi aynı dolapta 7 tane daha port arızalıymış benimki gibi babama dolap koyabiliriz demişler hocam bunu hızlandırma şansımız var mı ?
tamamen tt nin keyfi, birazda bölge müdürlügünün bütçe meselesi. bizim burda 2 ayda 2-3 mahalleyi tip7 kabine çevirmişlerdi, ondan 4 yıl sonrada apartmana gpon koyup 1 ayda aktif ettiler. yani tt nin kafası eserse çok hızlı şekilde iş yapabiliyorlar, madem bu kadar kolaydı neden yapmadınız dersin iş bitince. ayrıca şunu demişlerdi, önceligimiz internete erişimi hiç olmayan yada en sıkıntı olan yerlerle öncelikli ilgilenmek, vdsl si olan adama fiber getirmek 2. planda kalıyor yani

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Emre
tamamen tt nin keyfi, birazda bölge müdürlügünün bütçe meselesi. bizim burda 2 ayda 2-3 mahalleyi tip7 kabine çevirmişlerdi, ondan 4 yıl sonrada apartmana gpon koyup 1 ayda aktif ettiler. yani tt nin kafası eserse çok hızlı şekilde iş yapabiliyorlar, madem bu kadar kolaydı neden yapmadınız dersin iş bitince. ayrıca şunu demişlerdi, önceligimiz internete erişimi hiç olmayan yada en sıkıntı olan yerlerle öncelikli ilgilenmek, vdsl si olan adama fiber getirmek 2. planda kalıyor yani
hocam vdsl varda her hafta tt yi arıyoruz en sonda kabinde 7-8 tane port arıza yapmış benimki de bunların içinde 10mbit down 2mbit up zar zor alıyorum şuan adam port boşalmassa kabin koyucaz demiş net konuşmuş yani inş koyarlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,274
Üyeler
151,369
Son üye
Nisshs
Top Bottom