Neler Yeni

Mevzu basit sizce ileriye gider mi? (Kavga''msı) fldkgfdjfddgsd

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,541
İsim
İsmi ismi.
Selam arkadaşlar kavgacı biri değilim olmadım olmayacağım da. Ancak kendisini savunamayacak biri de değilim. Konuyu açma sebebim tecrübelerinizden olay büyüyebilir mi vs. diye çünkü karşıma gelen kişiler hepsi benden korkuyor hepsini de pis döverim ama arkaları sağlam.

Bir çocukla kavga ettim Çocuk hiç bir şey yokken Geldi ittirdi sebebini bilmiyorum Daha yanında kimse yoktu Var ya Çocuk pis afallad ıaz daha düşüyordu daha yumruk falan yok itiş kakış böyle afallayınca kavga istemiyorum dedim Eyvallah falan yaptı korktu çünkü sonra yanında iki 3 kişi spawn oldu nedense g-- korkusu gpofdgfd
onlarla temasım neredeyse hiç olmadı bir tane kilolu vardı dedi ki seni çıkışta çok pis döveceğim bir de küfür etti çıkışta yaptığı şey: arkadan çok küçük ittirip kaçmak dsfposdjgf
neyse olay kapandı diye düşünüyorum 2 güne unuturlar zaten

Sizin hiç bu tür basit işlerden büyüyen olaylarınız oldu mu onu merak ettim.

Ha bu arada tarih felsefe okuyan adam dayağı görmemiş bunlar:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Motorcu haklı.

KlausM

80+ Silver
arabanın yolda ne işi var abi motorcu haklı

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,541
İsim
İsmi ismi.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oğlum komik desem değilsiniz eğlenceli desem değilsiniz forumu neden bıraktığımı tekrar hatırlattınız yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,163
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom