Neler Yeni

Mezuna kalmalı mıyım, önerileriniz neler?

lwhimss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih
Selamlar bu sene 100-150k arası bir sıralama yapmayı hedeflerken 240k sıralama yaptım. Gerek yığılma gerek okulumla alakalı çeşitli sebeplerden dolayı yeteri kadar çalışamadım ve sonuç ortada. Bilgisayar mühendisliği istiyorum fakat mezuna bırakmalı mıyım karar veremedim bir türlü.

Normalde bırakmaya kararlıydım fakat sürekli bir bilgi, bir fikir geliyor. Haliyle de kafam karışıyor. Bazıları yaz dgs ile geçersin diyor, bazıları yatay geçişle geçersin diyor. Bazıları da yatay geçişin şartları değişti git diyor. Mezuna bırakma önümüzdeki sene çok zor olucak diyenler mi dersin, sistem değişecek veya yığılma daha çok olacaklar mı dersin..

Anlayacağınız kafam allak bullak ne yapacağımı şaşırmış haldeyim. Tavsiyeleriniz nelerdir? Bu sıralamadan tercih yapılır mı, yapılmaz mı?

Ha birde kendini geliştirme olayı var baktığım kadarıyla bu bölüm için herkes onu demiş. O konudan yana bir sıkıntım yok, sevdiğim bir alan ve iş. Kendimi geliştirme konusunda kendime güvenim tam.

donanimci98

80+ Bronze
Yeteri kadar çalışamadıysan, tam performans veremediysen ve daha iyisini yapacağına inanıyorsan mezuna kal. Ancak psikololij olarak kaldıramam çok fazla çalışamam odaklanamam diyorsan mezuna kalma.

prmdmnn

80+ Bronze
Eğer yeniden çalışabilirim dersen ve daha tecrübeli bir şekilde sınava girmeyi düşünüyorsan mezuna kalmak gayet mantıklı.

lwhimss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğim gibi mezuna bırakmada zaten çeşitli sebeplerden kararlıydım, malum Türkiye şartları her an her şey olabildiği için ne yapmam gerektiği konusunda kafam karıştı, kararsızım. Dediğiniz gibi muhtemelen mezuna bırakacağım. Çok teşekkürler yanıtlarınız için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,984
Üyeler
154,686
Son üye
canaksu
Top Bottom