Neler Yeni

Mezuniyet Balosunda Ne Çalınır?

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Cuma akşamı lise mezuniyet balosu var. Akşam planlamasında yokum. Bir anda çıkıp bir şeylar çalıp söylemeyi düşünüyorum. Gitar çalıyorum. Sizce ne söylemeliyim? Biri var, ona az da olsa şey olsun da istiyorum. Bir kız var yani.. :D Başlamadan biten bir hikaye gibi bişeydi. Benim için geçerli tabi bu. Neyse, tamamen bitmeden içimde hala bir şeyler olduğunu çaktırmak istiyorum. Yaşıtlarım, büyüklerim cevaplarsa sevinirim.

jımalya

80+ Bronze
yapilicak etkinlikdeki kadroda yokken bi anda araya girersen rezil olma ihtimalin de var

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Kerem Gencer
Cuma akşamı lise mezuniyet balosu var. Akşam planlamasında yokum. Bir anda çıkıp bir şeylar çalıp söylemeyi düşünüyorum. Gitar çalıyorum. Sizce ne söylemeliyim? Biri var, ona az da olsa şey olsun da istiyorum. Bir kız var yani.. :D Başlamadan biten bir hikaye gibi bişeydi. Benim için geçerli tabi bu. Neyse, tamamen bitmeden içimde hala bir şeyler olduğunu çaktırmak istiyorum. Yaşıtlarım, büyüklerim cevaplarsa sevinirim.
Cesaretin var mı aşka çal böyle gözünün içine bakmalı falan (Elektro çalacaksan senden daha güzel de çalabilirsin). Program sonrasında açıl.

Son düzenleme:

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
586
İsim
Ahmet Yıldırım
Hocam kızlar genelde bilezik, kolye, yüzük takıyor. Erkeklerde de pahalı saatler var onlara bakabilirsin. Haaaa pardon enstu...

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Yakamoz Güzeli

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,165
İsim
uwu

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
yapilicak etkinlikdeki kadroda yokken bi anda araya girersen rezil olma ihtimalin de var
Kadro yok. Orkestra çalacak. Abilerden rica edip öyle çalıcam. Rezil olma ihtimalim yok. Deneyimsiz değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ufuk Beydemir - HİÇ
Çok umrumda ama o yüzden olmaz. Şarkıyı güzel söylüyorum ama yeri değil. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

+1 bnde bir an Suriyeli yada Afgan sandım 😂
Aman hocam Türk Milliyetçisiyim ben olur mu öyle şey. :D

Top Bottom