Neler Yeni

Mezuniyet Balosunda Ne Çalınır?

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
Cuma akşamı lise mezuniyet balosu var. Akşam planlamasında yokum. Bir anda çıkıp bir şeylar çalıp söylemeyi düşünüyorum. Gitar çalıyorum. Sizce ne söylemeliyim? Biri var, ona az da olsa şey olsun da istiyorum. Bir kız var yani.. :D Başlamadan biten bir hikaye gibi bişeydi. Benim için geçerli tabi bu. Neyse, tamamen bitmeden içimde hala bir şeyler olduğunu çaktırmak istiyorum. Yaşıtlarım, büyüklerim cevaplarsa sevinirim.
buyur kardeşim balodan sonra teşekkür edersin

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
buyur kardeşim balodan sonra teşekkür edersin

emre nalbantoğlu-gitme çaldım. kimse bilmiyormuş şarkıyı. herkes sordu adını şarkının falan. baya da güzel oldu. namımız yürüdü. :D Baya da anladı diye düşünüyorum ona karşı hislerim. En son zaten gittim konuştum böyle böyle diye. Çok ağır friendzone da yedim. Vesaire vesaire...

Rulep

80+ Gold
emre nalbantoğlu-gitme çaldım. kimse bilmiyormuş şarkıyı. herkes sordu adını şarkının falan. baya da güzel oldu. namımız yürüdü. :D Baya da anladı diye düşünüyorum ona karşı hislerim. En son zaten gittim konuştum böyle böyle diye. Çok ağır friendzone da yedim. Vesaire vesaire...
aranızda bir şeyler var mıydı yoksa ne olacaksa olsun içimde kalmasın diye mi söyledin

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Kerem Gencer
En azından aklında kalmadı reis. Ediyosan da sıkıntı etme yani.

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Cesaretinden ve öz güveninden dolayı takdir ederim kardeşim. Her babayiğidin harcı değildir.

melidoas6

80+ Silver
Eee arkadaşız damgası yemişsin ama üzülme belki başka bir kız sana yazar

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Eee arkadaşız damgası yemişsin ama üzülme belki başka bir kız sana yazar
Erkek adam sevdasını kolay kolay satar mı? :D
aranızda bir şeyler var mıydı yoksa ne olacaksa olsun içimde kalmasın diye mi söyledin
Bir şey yoktu ama az çok biliyordu. İçimde kalmasın diye gittim söyledim.
En azından aklında kalmadı reis. Ediyosan da sıkıntı etme yani.
Aynen öyle. Sıkıntı edecek bir şey kalmadı. Rahatladım hatta, bayağıdır içimde tuttuğumdan canımı sıkıyordu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,802
Üyeler
152,331
Son üye
Novasty
Top Bottom