Neler Yeni

mezunıyet ıcın kısa kollu gomlek?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Beray Kamış
mezunıyet ıcın kıyafet bakıyorum ancak uzun kollu gomlekler bende asırı kotu durdu, bunun yerıne kısa kollu sıyah bır gomlek denedım ve cok cok daha ıyı durdu. en azından komık durmuyor ancak asırı kararsız kaldım, ınsanların takım elbıse falan gıyecegı ortamda kısa kollu gomlek asırı abes durur mu? mezunıyet balosunda sadece ogrencıler olacak eglence ortamı yanı

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Ahmet Melih Alemdar
mezunıyet ıcın kıyafet bakıyorum ancak uzun kollu gomlekler bende asırı kotu durdu, bunun yerıne kısa kollu sıyah bır gomlek denedım ve cok cok daha ıyı durdu. en azından komık durmuyor ancak asırı kararsız kaldım, ınsanların takım elbıse falan gıyecegı ortamda kısa kollu gomlek asırı abes durur mu? mezunıyet balosunda sadece ogrencıler olacak eglence ortamı yanı
Kısa kollu gömlek giyilmez o tarz ortamlarda. Uzun kollu giyersin, gerekirse simetrik birşekilde katlarsan daha şık durur

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Beray Kamış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kısa kollu gömlek giyilmez o tarz ortamlarda. Uzun kollu giyersin, gerekirse simetrik birşekilde katlarsan daha şık durur
hocam ben de duzgun bır sey gıymek ıstıyorum ama neden bılmedıgım bı sekılde uzun gomlekler asırı komık duruyor bende. vucudum cok da ırı sayılmaz o gomleklerle bıraz süt oğlanı gibi duruyorum kısa kollu gomlekle en azından genc duruyorum coook kararsız kaldım

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Ahmet Melih Alemdar
hocam ben de duzgun bır sey gıymek ıstıyorum ama neden bılmedıgım bı sekılde uzun gomlekler asırı komık duruyor bende. vucudum cok da ırı sayılmaz o gomleklerle bıraz süt oğlanı gibi duruyorum kısa kollu gomlekle en azından genc duruyorum coook kararsız kaldım
Ceket giy ceket :D

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,425
İsim
Ümit Can
Büyük bir şehirdeysen Takım elbise kiralayan yerler vardır illa ki.. kirala bitane güzel takım elbise.. Ama mezuniyet için deme 1-2 tane iş görüşmesine gideceğim resmi güzel şık bişeyler lazım de öbür türlü biraz geçirebilirler.. Hani abi çok beklediğim CV gönderdiğim 1-2 firmadan iş görüşmesine çağrıldım falan de adam paranın çok olmadığını anlasın. Düğüne, Mezuniyete dersen geçirebilirler kiralama fiyatını..
Şık güzel bitane de saat tak koluna tamamdır.

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Cenap Vartanyan
Ben kısa kollu gömlek giymiştim, altımda da jean vardı. Arkadaşlar takım elbiseliydi genelde, ben o kadar anlam yüklememiştim mezuniyete. Tamamen zevkine kalmış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,159
Üyeler
142,860
Son üye
xssslypnos
Top Bottom