Neler Yeni

Mi Band 5 Kordon satın alma

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yiğit Muhammed
Arkadaşlar orjinal mi band 5 kordon almak istiyorum ama nerden alacağımı bilmiyorum bilen varsa atabilir mi

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Arkadaşlar orjinal mi band 5 kordon almak istiyorum ama nerden alacağımı bilmiyorum bilen varsa atabilir mi
Orijinal bulman çok zor olabilir. İnternette "orijinal" diye aratsan bile orijinal olmayan ürünler çıkıyor karşına. Ben de orijinal arıyordum ama bir türlü bulamamıştım, hep yan sanayi ürünler var internette. Ancak 2-3 kez de kullandım ve memnunum. Bazı yan sanayi ürünler orijinal kordondan çok daha sağlam ve rahat oluyor. Orijinal Mi Band kordonları çok çabuk ve kolay kopuyor.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Orijinalini bulsan bile sahte al. Sahtesi genelde çok daha dayanıklı oluyor. Orijinali biraz dandik.

Sahtelerin sadece şu toka kısmı sıkıntılı çünkü genelde plastikten yapıyorlar. Elinde orijinal kordonun metal tokası duruyorsa plastik toka yerine onu takıyorsun mükemmel oluyor 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yiğit Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Orjinali var ama bağlanma yerinde ufak kopma var
Orijinalini bulsan bile sahte al. Sahtesi genelde çok daha dayanıklı oluyor. Orijinali biraz dandik.

Sahtelerin sadece şu toka kısmı sıkıntılı çünkü genelde plastikten yapıyorlar. Elinde orijinal kordonun metal tokası duruyorsa plastik toka yerine onu takıyorsun mükemmel oluyor 😀

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,163
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom