Neler Yeni

Mi band 5 şarjı çok hızlı bitiyor

Yunuse36

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus efe
Merhabalar dün elime ulaşan mi band 5 i aldım ve yaklaşık 1 saat şarjda durdu anca açıldı.Laptoba şarja taktım 99 da takılı kaldı ve bende adaptörde deniyim dedim adaptörde 2 dk da 100 oldu. Ve akşam otomatik nabız ölçme ve uyku takibi modunu 1 dk olacak şekilde ayarladım sabah kalktığımda 66 idi
Şu anda şarjı 48 ve her şey kapalı acaba zamanla şarj etme ile batarya sağlığı iyileşirmi.İyi forumlar.

Cihangir

80+ Gold
bende 3 hafta önce şarj ettim %35 şuan kullanıma göre değişiyor yürüyüşe çıkınca egzersiz modu falan açıyorum yada dışarıda palaklık yüksek olunca şarj 1 2 hafta gidiyor bunları kullanmazsam 3 4 hafta şarj gidiyor

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Ömer Murat KARACA
Merhabalar dün elime ulaşan mi band 5 i aldım ve yaklaşık 1 saat şarjda durdu anca açıldı.Laptoba şarja taktım 99 da takılı kaldı ve bende adaptörde deniyim dedim adaptörde 2 dk da 100 oldu. Ve akşam otomatik nabız ölçme ve uyku takibi modunu 1 dk olacak şekilde ayarladım sabah kalktığımda 66 idi
Şu anda şarjı 48 ve her şey kapalı acaba zamanla şarj etme ile batarya sağlığı iyileşirmi.İyi forumlar.
Yanlış anlamadıysam 1 dakikada bir nabız ölçümü ve gece boyu uyku takibi açık. Böyle bir durumda şarjın çabuk bitmesi normal. Özellikle uyku takibi mahvediyor.

Yunuse36

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlış anlamadıysam 1 dakikada bir nabız ölçümü ve gece boyu uyku takibi açık. Böyle bir durumda şarjın çabuk bitmesi normal. Özellikle uyku takibi mahvediyor.
Aynen bu şekilde ama cihangir arkadaşın batarya benimkine nazaran daha iyi gidiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende 3 hafta önce şarj ettim %35 şuan kullanıma göre değişiyor yürüyüşe çıkınca egzersiz modu falan açıyorum yada dışarıda palaklık yüksek olunca şarj 1 2 hafta gidiyor bunları kullanmazsam 3 4 hafta şarj gidiyor
Sizin bilekliğinizi şarj etme süreniz ne kadar

Cihangir

80+ Gold
Aynen bu şekilde ama cihangir arkadaşın batarya benimkine nazaran daha iyi gidiyor

1 saate yakın

Yunuse36

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus efe
Ben sadece 1 saat 99 dan 100 e 1 saat bekledim ve şarj olmadı ardından adaptör ile denedim 2 dk olmadan doldu şarjı.Ama bu cihazın çektiği akım zaten az değilmi laptop çıkışının yeterli olması lazım

Xiomi mağazasına götürsem değişim alabilirmiyim cihazı amazondan aldım 3 gün önce

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Ömer Murat KARACA

Geçen senelerde bende kullandım 1 sene kadar mi band 5. Sarj bir buçuk-iki saat sürüyordu. 2 hafta dayanıyordu. Uyku takibi ve otomatik nabız ölçümü falan her şey kapalı kullanıyordum. Bu uyku takibini falan kapatıp dene istersen. Şuan Galaxy Watch 4 Classic kullanıyorum, normal şekilde 2 günü çıkarıyor ama uyku takibi ve horlama takibini açınca bir gecede bitiyor şarj😅

Yunuse36

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus efe
Geçen senelerde bende kullandım 1 sene kadar mi band 5. Sarj bir buçuk-iki saat sürüyordu. 2 hafta dayanıyordu. Uyku takibi ve otomatik nabız ölçümü falan her şey kapalı kullanıyordum. Bu uyku takibini falan kapatıp dene istersen. Şuan Galaxy Watch 4 Classic kullanıyorum, normal şekilde 2 günü çıkarıyor ama uyku takibi ve horlama takibini açınca bir gecede bitiyor şarj😅
Teşekkürler ben 1-2 gün deniyim bakayım bi

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,440
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Bende de 44mm versiyonu var
Alalı 3 hafta oldu her gece şarja takıyorum artık alışkanlık oldu sırayla saatle telefonu takıyorum

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Ömer Murat KARACA
Bende de 44mm versiyonu var
Alalı 3 hafta oldu her gece şarja takıyorum artık alışkanlık oldu sırayla saatle telefonu takıyorum
Uyku takibi falan açıktır belki. 2 gün önce şarj edip yattım. Dün sabahtan beri kullanıyorum. Şuan 49 şarjım. 46mm bendeki.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,440
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Uyku takibi falan açıktır belki. 2 gün önce şarj edip yattım. Dün sabahtan beri kullanıyorum. Şuan 49 şarjım. 46mm bendeki.
Açık zaten
Böyle olması dahs iyi bende her gece takıyorum unutmuyorum uyumadan önce
Şarjın bitp kapanması yok
Genelde yüzde 50 kalıyor takıcağım zaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,576
Üyeler
141,458
Son üye