Neler Yeni

Mi Band 6 299 TL! Kesin değil sadece bir fikir!

xmert96x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Mert Çevik
Beyler gençlik kampanyası test edildi onaylandı 100tl geri ödeme yapıyor premium'u daha test edemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta gençlere özel premium 7tl miş
Gençlik zınbırtısı tc nosu üzerinden mi oluyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
İlk alışverişinin %50'si bizden! kampanyasında ilk alışverişiniz premium abonelik alımı olursa hediye papel olarak sadece 4,95 TL alırsınız 100 TL den olursunuz.
Buraya dikkat

123kral14

80+ Silver
Tam olarak ne dedin arkadaşa da vazgeçti çok merak ettim.
Hepsinin aynı gözüktüğünü, tip olarak 10 lira olan çakmalarından farksız olduğunu ve herkeste olduğunu söyledim. Özelliklerini bilmiyorum ama çok aman aman da bir şeyi yok. Ortalama insan olayım dersen herkeste olan şeyi alabilirsin. Örnek sınıftaki Aslı 10 liraya dandik bi bayiden mi band alıyor sen 500 lira veriyon ikiside aynı görüntüyü geriypr lfalnk filen

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Hepsinin aynı gözüktüğünü, tip olarak 10 lira olan çakmalarından farksız olduğunu ve herkeste olduğunu söyledim. Özelliklerini bilmiyorum ama çok aman aman da bir şeyi yok. Ortalama insan olayım dersen herkeste olan şeyi alabilirsin. Örnek sınıftaki Aslı 10 liraya dandik bi bayiden mi band alıyor sen 500 lira veriyon ikiside aynı görüntüyü geriypr lfalnk filen
Görüntü aynı işlev kullanım farklı. O zaman gidip orjinal telefon almak yerine gidelim çakma cihaz alalım aynı nede olsa.

Ozaman çöp sanırsam
Adresi verirken sorun yokta kimlik mi korkuttu kskskks

123kral14

80+ Silver
Görüntü aynı işlev kullanım farklı. O zaman gidip orjinal telefon almak yerine gidelim çakma cihaz alalım aynı nede olsa.

Adresi verirken sorun yokta kimlik mi korkuttu kskskks
Saati o kadar aktif kullanıyor musun?
Çakma telefondan kastın ne anladım?

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Saati o kadar aktif kullanıyor musun?
Çakma telefondan kastın ne anladım?
Ben cihazı savunmuyorum, 200 küsüre aldım band6 yı duruyor. Huyum böyle, heves ediyorum alıyorum kullanmıyorum.

Çakma telefon dediğim, dışı iPhone içi mediatek olan cihazlar örneğin.

Dıştan 13 pro max ama içinde mediatek falan var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hakan Yurdakul
Bir yandan katılıyorum mantıklı ama şöyle de bir durum var ki örnek veriyorum 10tl dedin diye diyelim 10tl ye aldım bileklik/saat bir bilemedin iki ay a sıkıntılar çıkartır çok rahat çünkü ona göre yapılıyor bariz bellidir. Öte yandan böyle 400-500tl vermek istemem tabi ama böyle iyi bir indirim varken ve düzgün kullanımda 1-2 yıl belki daha fazla götürebilecek iken niye almayayım. İhtiyacım olduğunu da düşünüyorsam.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim
hepsiburada güzel projelere imza atmaya başladı heeee. premium olayı iyi olmuş. amazon'a teşekkür etmek lazım rekabet ortamı yarattığı için :D

İlk alışverişinin %50'si bizden! kampanyasında ilk alışverişiniz premium abonelik alımı olursa hediye papel olarak sadece 4,95 TL alırsınız 100 TL den olursunuz.
ilk alışveriş derken, genç üye olduktan sonraki ilk alışveriş dimi, genel olarak ilk alışveriş değil. öyle değilse ben çok sipariş verdim hesaptan.

Son düzenleme:

Wedi

80+ Bronze
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,935
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Beyaz Show
hepsiburada güzel projelere imza atmaya başladı heeee. premium olayı iyi olmuş. amazon'a teşekkür etmek lazım rekabet ortamı yarattığı için :D

ilk alışveriş derken, genç üye olduktan sonraki ilk alışveriş dimi, genel olarak ilk alışveriş değil. öyle değilse ben çok sipariş verdim hesaptan.
Evet

Top Bottom