Neler Yeni

Çözüldü✓ Mi8T Wifi / Şebeke / Ses Sorunu

ElBidone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammet Talha
Herkese selam,

Dün akşam telefonu şarjdan çıkarttıktan sonra telefonda saçmalıklar olmaya başladı.
Dün akşama kadar hiçbir problem olmadan wifiye bağlanıyordum ama şimdi wifi hiç açılmamaya başladı.
Mobil veride sorun yok ama arama yapamıyorum/arama gelmiyor telefona. SMS geliyor.

Artı olarak telefondan video izlemeye çalışınca hiçbir video/ses oynamıyor ve telefon kitleniyor.

Telefonda imei var.
Magisk yüklemiştim Bi ara sonra sildim ancak telefonda kaldı ve silemedim bidaha
Her seferinde formatladım twrp üzerinden ancak çözüm olmadı cihaz 15 günlüğüne düzelip sonra yeniden aynı sorunu veriyor.

Ekler

• IMG_20240918_115030.jpg
    IMG_20240918_115030.jpg
    47.3 KB · Hit: 10

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
OZAN TANKUŞ
Sinyal veya WİFİ ile alakalı şikayet alıyorsan RIL yazılımı bozulmustur. Veya donanımsal arıza vardır bilemedim. Tekrardan kendi telefonuna uygun bir rom bularak çözebilme ihtimalin var. ya da Xiaominun orjinal sitesinden kendi tool'u ile orjinal yazılımını sıfırdan kurman sorunu çözer gibi gözüküyor.

ElBidone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammet Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sinyal veya WİFİ ile alakalı şikayet alıyorsan RIL yazılımı bozulmustur. Veya donanımsal arıza vardır bilemedim. Tekrardan kendi telefonuna uygun bir rom bularak çözebilme ihtimalin var. ya da Xiaominun orjinal sitesinden kendi tool'u ile orjinal yazılımını sıfırdan kurman sorunu çözer gibi gözüküyor.
Donanım da herhangi bir arıza olduğunu düşünmüyorum tamamiyle yazılımsal her formattan sonra düzeliyor telefon sonrasında Bi anda dediğim saçmalıklar oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Donanım da herhangi bir arıza olduğunu düşünmüyorum tamamiyle yazılımsal her formattan sonra düzeliyor telefon sonrasında Bi anda dediğim saçmalıklar oluyor.

ElBidone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammet Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güncel twrp sürümünü imaj dosyası olarak yükleyip sistemi reboot ettiğimde sorunum şimdilik çözüldü olarak görülüyor. teşekkürler.

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
OZAN TANKUŞ
Mesaj otomatik birleştirildi:

güncel twrp sürümünü imaj dosyası olarak yükleyip sistemi reboot ettiğimde sorunum şimdilik çözüldü olarak görülüyor. teşekkürler.
sonradan imaj kendi kendine bozuluyor gibi gozukuyor. Belkide cihaz unlock edildiği içindir. Eski note 7 telefonumda custom rom kurulu. cihazın orjinal MIUI yazılımını kullanmıyorum bilerek. Çatır çatır çalışıyor.Pixel experience önerimdir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,186
Üyeler
157,490
Son üye
darkdevil19
Top Bottom