Neler Yeni

Microsoft, Windows 11 uyumluluk kontrol aracını güncelledi!

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,766
İsim
göksel yurtcan

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Sistem özellikleri nedir? Bios'dan tpm açmanız gerek.
Hmm Anladim Bios'dan Açmayı Deniyim "Sistemim Fazlasiyla Yeterli" Win 11 Kullanıyorsan Sorularım Var.
Çok Fazla Çökme Yapıyormu?
Oyunlar'da Optimizasyon Nasıl?
Optimizasyon Sorunları Varmı Genel Olarak?

En İyi Cevap
7
Hmm Anladim Bios'dan Açmayı Deniyim "Sistemim Fazlasiyla Yeterli" Win 11 Kullanıyorsan Sorularım Var.
Çok Fazla Çökme Yapıyormu?
Oyunlar'da Optimizasyon Nasıl?
Optimizasyon Sorunları Varmı Genel Olarak?
Hiç çökme yaşamadım 3-4 cihazda kullanıyorum. Optimizasyon oyunlarda falan aynı Windows 10 ile çünkü iki Windows'un NT sürümü aynı 10.0
Herhangi bir optimizasyon sorunu yaşamadım. Sadece ufak tefek buglar var ama kullanıma engel olmuyor.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hiç çökme yaşamadım 3-4 cihazda kullanıyorum. Optimizasyon oyunlarda falan aynı Windows 10 ile çünkü iki Windows'un NT sürümü aynı 10.0
Herhangi bir optimizasyon sorunu yaşamadım. Sadece ufak tefek buglar var ama kullanıma engel olmuyor.
Şimdi Geçsem Pişman Olurmuyum 2 Gün Sonra Hatalardan Bezdirip Geri Atmakla Uğraşmam Umarım Ve Win 10 Pro Lisansım Bunda'da Çalışıyormu?

En İyi Cevap
7
Şimdi Geçsem Pişman Olurmuyum Ve Win 10 Pro Lisansım Bunda'da Çalışıyormu?
Lisans çalışıyor sorun olmuyor. Pişman olur musunuz onu bilemem kişiden kişiye değişir ben mesela 15 Haziran akşamı ISO sızmıştıya o dakika hemen kurdum format ile ve pişman olmadım bütün cihazları 11'e geçirdim. İsterseniz önce sanal makinede deneyebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 Gün Sonra Hatalardan Bezdirip Geri Atmakla Uğraşmam Umarım
Ben hata falan yaşamadım. Ama şunu belirteyim ben format ile geçtim her bilgisayarda bu yüzden yükseltme yapınca başka hata çıkar mı onu bilemem.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Lisans çalışıyor sorun olmuyor. Pişman olur musunuz onu bilemem kişiden kişiye değişir ben mesela 15 Haziran akşamı ISO sızmıştıya o dakika hemen kurdum format ile ve pişman olmadım bütün cihazları 11'e geçirdim. İsterseniz önce sanal makinede deneyebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben hata falan yaşamadım. Ama şunu belirteyim ben format ile geçtim her bilgisayarda bu yüzden yükseltme yapınca başka hata çıkar mı onu bilemem.
Yükseltme İle Sıkıntı Olabilir Yani Hmm Tm Anladim Pc Fazla Dolu Format Atıp Geçmek Pek Olası Değil Full Sürüm Çıkınca Geçicem En Kötü.

En İyi Cevap
7
Yükseltme İle Sıkıntı Olabilir Yani Hmm Tm Anladim Pc Fazla Dolu Format Atıp Geçmek Pek Olası Değil Full Sürüm Çıkınca Geçicem En Kötü.
Sıkıntı olabilir demedim ki yanlış anlamayın birkaç yükseltme ile geçen arkadaşım var sorun yaşamadılar ben sadece yükseltme ile geçmediğim için bilemem dedim.

Top Bottom