Neler Yeni

Yardım Mikrofon İçin Gürültü Önleme Uygulaması Varmı

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Can ŞİMŞEK
Merhaba, mikrofonum fifine a6t, kendi uygulaması yok, oyunlarda veya gürültü engelleme desteği olmayan uygulamalarda en ufak sesi alıyor, krisp uygulamasını indirdim fakat aylık 12 dolar ücreti var, farklı bildiğiniz bir uygulama varmı

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,398
İsim
Hakanbey
Ekran kartınız Nvidia ise Brodcast uygulaması var ücretsiz.

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Can ŞİMŞEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

K13N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emircem Razi
Nvidia Broadcast sesi boğuklaştırıyor ve GPU kullanımını çok artırıyor, Krisp en temizi ama ücretli, ikisinin dışında ve benim de kullandığım Steelseries Sonar var ve Krisp'e baya yakın. GPU veya RAM kullanımını da artırmıyor ayrıca.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,398
İsim
Hakanbey
Nvidia Broadcast sesi boğuklaştırıyor ve GPU kullanımını çok artırıyor, Krisp en temizi ama ücretli, ikisinin dışında ve benim de kullandığım Steelseries Sonar var ve Krisp'e baya yakın. GPU veya RAM kullanımını da artırmıyor ayrıca.
Öyle bişey yok ben yayıncıyım 1 yıldır sürekli kullanıyorum en ufak sorun yada bahsettiğin problemleri yaşamadım.

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Can ŞİMŞEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steelseries markası dışındaki cihazlara izin veriyormu

K13N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emircem Razi
Öyle bişey yok ben yayıncıyım 1 yıldır sürekli kullanıyorum en ufak sorun yada bahsettiğin problemleri yaşamadım.
Ben de AV1 codec ve Broadcast uygulamalarına özenerek RTX kart aldım ama ikisi de hayal kırıklığı oldu benim için.

Steelseries markası dışındaki cihazlara izin veriyormu
Evet her türlü cihaza izin veriyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Esca

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,398
İsim
Hakanbey
Ben de AV1 codec ve Broadcast uygulamalarına özenerek RTX kart aldım ama ikisi de hayal kırıklığı oldu benim için.
Belki ayarlarından kaynaklanıyordur. Ben zerre sorun yaşamıyorum. 3000 bitrate ile 2k cam gibi yayın açıyorum RTX sayesinde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
Belki ayarlarından kaynaklanıyordur. Ben zerre sorun yaşamıyorum. 3000 bitrate ile 2k cam gibi yayın açıyorum RTX sayesinde.
Ekran kartınız nedir

K13N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emircem Razi
AV1'i bi kenara bırakalım o tartışılır zaten ama Broadcast'in sesini ben cidden beğenmedim Sonar'a kıyasla ve daha çok ayar yapabilmene olanak sağlıyor mikrofon üzerinde. Sen de bi' dene bence denemediysen.

Ekran kartınız nedir
4060

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,134
İsim